Інвестиційна нерухомість з великим потенціалом – 1187,2 м² на ділянці площею 5412 м²
Показати більшеДеталі нерухомості
Ref: 22944
Місто
Вулиця
Мікрорайон
Площа
1187 m2
Ванні кімнати
9
Pomieszczenia
28
Поверх
3
Кількість поверхів
3
Розмір земельної ділянки
5412 m2
Останнє оновлення
13-05-2026
Сад
інтернет
ціна
Ref: 22944
Ціна
9 900 000 PLN
Ціна/m2
8 340 PLN
Ціна 9 900 000 злотих, торг
Комісія Hamilton May сплачується після проведення операції купівлі-продажу квартири та врегулювання всіх необхідних формальностей.