Loading...

Релокація та послуги переїзду в Польщі

Релокація

Hamilton May office Based in Cracow, Poland 19°56'E — 50°04'N
Hamilton May office Based in Cracow, Poland 19°56'E — 50°04'N

В Hamilton May ми регулярно допомагаємо клієнтам з-за кордону в релокації до Польщі

Як працюють послуги релокації?

За допомогою наших бізнес партнерів ми надаємо релокаційні послуги по всій Польщі. Ці послуги спрямовані до фізичних осіб і до фірм, які релокуються з і до Польщі.

Залежно від ваших потреб, бізнес пропозиція може включати в себе необхідне мінімум, або бути максимально комплексною. Досвідчені спеціалісти, які дуже добре знають місцевий ринок, нададуть Вам послугу високої якості, і допоможуть вам пройти через кожен етап процесу.

Процес релокації починається від приділення вам досвідченого менеджера, який комплексно займеться вашою справою. Менеджер приготує відповідний для вас пакет послуг, а також проконсультує вас в усіх аспектах доступних послуг. Крім того, буде єдиною особою до контакту для вас та ваших працівників, щоб координувати і реалізувати процес релокації максимально ефективно.

1.
Управління процесами релокації
2.
Віза та еміграційні справи
3.
Ознайомлення з місцем розташування
4.
Тимчасове поселення
5.
Пошук нерухомості
6.
Управління процесами оренди
7.
Пошук шкіл
8.
Послуги переїзду
9.
Страхування релокації
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Зв’язатись з нами w sprawie usług relokacyjnych

Ми обробляємо ваші дані відповідно до наших Політика конфіденційності

Знайдіть ідеальну нерухомість

Корпоративна оренда

Дякуємо, що відвідали наш сайт. Ваша конфіденційність є для нас надзвичайно важливою, а безпека даних є нашим пріоритетом. Ми використовуємо файли cookie, щоб налаштувати вміст відповідно до індивідуальних уподобань і надавати послуги вищої якості. Будь ласка, погодьтеся на використання файлів cookie та ознайомтеся з нашою політикою конфіденційності.