Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Просторе офісне приміщення у багатоквартирному будинку поблизу Королівського парку Лазенки

**Hamilton May пропонує **п'ятикімнатне приміщення** в історичному багатоквартирному будинку поблизу **Королівського парку Лазенки**, ідеальне для **офісу** або **юридичної фірми**.**

Опис нерухомості

Приміщення площею 169 м2 розташоване на 1-му поверсі та складається з:

  • 5 просторих кімнат
  • 2 балконів
  • кухні
  • коридору
  • ванної кімнати з ванною
  • гостьових туалетів

З чотирьох кімнат відкривається прямий вид на сад та Канцелярію Ради Міністрів. Паркувальне місце у внутрішньому дворику включено до вартості квартири.

Будівля

**Будівля – дуже гарний та **доглянутий** багатоквартирний будинок 1938 року побудови.** Біля входу у внутрішній двір є **домофон**, а територія **спостережується**. Сходові клітки мають дерев'яні двері, змодельовані за зразком довоєнного періоду. У будівлі є **ліфт**.

Локація

**Розташування** квартири є величезною **перевагою**. Будівля розташована поруч із Міністерством закордонних справ, Офісом Ради Міністрів, **Уяздовським парком**, посольствами та багатьма іншими установами. Доступні численні **автобусні та трамвайні маршрути**, а також **станція метро Politechnika**, яка знаходиться всього за сімсот метрів. У безпосередній близькості знаходяться **парк Лазєнкі Королевські**, **Уяздовський парк**, банки та повний спектр торгових та сервісних закладів.

Оплати

Ціна 9 800 злотих на місяць включає адміністративні збори включає паркомісце на відкритому повітрі. Комунальні послуги оплачуються додатково (850 злотих) За бажанням можна виставити рахунок-фактуру з ПДВ; до вартості оренди додається податок у розмірі 23%.

Ми закликаємо всіх зацікавлених сторін звернутися до офісу в Гамільтоні, Мей.

Деталі нерухомості

Ref: 16234
Місто
Мікрорайон
Площа
169 m2
Pomieszczenia
5
Від центру
2km
Поверх
1
Кількість поверхів
5
Min. okres wynajmu:
12 miesięcy
Dostępne od:
31 2026
Останнє оновлення
21-05-2026
Балкон
Ліфт
Приватна парковка

ціна

Ref: 16234
Ціна за місяць
13 000 PLN
Ціна/m2
77 PLN

Путівник по мікрорайону Śródmieście

Центр міста - серце столиці

Центр Варшави вражає своєю столичною атмосферою: тут панують скляні вежі, розкішні житлові будинки та жваві вулиці. Однак він приховує ще багато цікавинок...

Прийняти файли cookie