Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Деталі нерухомості

Ref: 18012
Місто
Вулиця
Мікрорайон
Площа
130 m2
Від центру
3km
Поверх
1
Кількість поверхів
4
Min. okres wynajmu:
12 miesięcy
Dostępne od:
31 2026
Останнє оновлення
21-05-2026

ціна

Ref: 18012
Ціна за місяць
9 500 PLN
Ціна/m2
73 PLN

Вас цікавить ця нерухомість?
Домовитись про презентацію

Путівник по мікрорайону Mokotów

Мокотув – від кластеру офісних будівель до вілл дипломатів

Один із ключових районів Варшави, де проживає 200 000 жителів. Він пропонує все: від офісних будівель у Служевці, затишних багатоквартирних будинків і колишніх вілл до сучасної житлової архітектури.