Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Однокімнатна квартира в престижному будинку Новий Свят

Пропонуємо комфортабельну квартиру, розташовану в престижному будинку Nowy Świat на розі вулиць Cybulskiego та Garncarska, в центрі Кракова.

Квартира складається з вітальні з повністю обладнаною кухнею, однієї спальні з двоспальним ліжком та ванної кімнати з ванною. У будівлі цілодобово працює консьєрж. Квартира обладнана кондиціонером.

Nowy Świat (Новий Світ) – це новий житловий комплекс у центрі Кракова. Житловий будинок складається з 32 квартир, має повну цілодобову охорону з швейцаром, ліфт, два рівня критого паркінгу (наземний і підземний) і клімат-контроль, включаючи кондиціонер. Будівлю було завершено на початку 2007 року. Є чотири основні рівні квартир разом із двома пентхаусами на верхніх поверхах, усі з яких обслуговуються ліфтами. Сад у задній частині першого поверху доступний для використання орендарями та власниками. Головний офіс Hamilton May розташований на першому поверсі будівлі Nowy Świat.

Розташування на розі вулиць Гарнчарської та Цибульського дуже тихе, але все ще лише в двох кроках від центру Кракова. Будівля знаходиться всього в 300 м від центру старого міста, площі Ринок. У цьому районі багато магазинів, кафе та пабів, а також чудове сполучення з рештою міста завдяки численним громадським транспортом.

Ціна 3200 злотих на місяць + адмінкомісії (1050 злотих) + комунальні послуги (200 злотих)

Будь ласка, зв'яжіться з Hamilton May для отримання додаткової інформації.

Деталі нерухомості

Ref: 816
Місто
Вулиця
Мікрорайон
Девелопмент
Площа
50 m2
Спальні
1
Ванні кімнати
1
Від центру
1km
Поверх
3
Min. okres wynajmu:
12 miesięcy
дата оновлення
20-03-2024
Кондиціонер
інтернет
Ліфт
Охорона/сторож

ціна

Ref: 816
Ціна за місяць
3 200 PLN
Ціна/m2
64 PLN

Ціна 3200 злотих на місяць + адмінкомісії (1050 злотих) + комунальні послуги (200 злотих)

Комісія Hamilton May сплачується після проведення операції оренди квартири та врегулювання всіх необхідних формальностей.

Вас цікавить ця нерухомість?
Домовитись про презентацію

Ми обробляємо ваші дані відповідно до наших Політика конфіденційності

Путівник по мікрорайону Stare Miasto

Старе місто - причина любити Краків

Вітрина європейського міста - Старе місто, побудоване навколо мальовничої площі Ринок і оточене зеленою смугою, приваблює туристів і жителів.

Вітрина європейського міста - Старе місто, побудоване навколо мальовничої площі Ринок і оточене зеленою смугою, приваблює туристів і жителів.

Nowy Świat

City: Kraków Street: Napoleona Cybulskiego Region: Stare Miasto Level: 5 Status: existing Number of units: 32 Sale price from: 375000PLN Avg. sales price/m2: 12000PLN Rental price from: 1650PLN Avg. rental price/m2: 60PLN
City: Kraków Street: Napoleona Cybulskiego Region: Stare Miasto Level: 5 Status: existing Number of units: 32 Sale price from: 375000PLN Avg. sales price/m2: 12000PLN Rental price from: 1650PLN Avg. rental price/m2: 60PLN

Про Новий Свят Житловий будинок Nowy Swiat є ексклюзивною резиденцією, яка складається лише з 32 квартир. Він має повну цілодобову охорону з носильщиком, доступ до ліфта, два рівні критої парковки (наземний і підземний) і кондиціонер. Будівлю було завершено на початку 2007 року. Є чотири основні рівні квартир разом із двома пентхаусами на верхніх поверхах, усі з яких обслуговуються ліфтами. Сад у задній частині першого поверху доступний для використання орендарями та власниками. Розташування Новий Свят Розташування на розі вулиць Гарнчарської та Цибульського дуже тихе, але все ще лише в двох кроках від центру Кракова. Будівля знаходиться всього в 300 м від центру старого міста, площі Ринок. У цьому районі багато магазинів, кафе та пабів, а також чудове сполучення з рештою міста завдяки численним громадським транспортом. Опис Апартаменти в Новий Свят Nowy Swiat пропонує квартири різної площі: від невеликих студій, одно- та двокімнатних квартир до великих пентхаусів. Більшість квартир обладнані балконами - деякі з тих, що розташовані на першому, мають вихід у загальний сад. Nowy Swiat представляє дуже високий рівень життя для Кракова, пропонуючи ексклюзивні меблі та сантехніку, а також повністю обладнані кухні та зручні ванні кімнати. Загальна інформація про Новий Свят Завдяки тому, що Hamilton May має свій офіс у тій же будівлі, ми завжди маємо доступ до доступних пропозицій у будівлі Nowy Swiat. Через високий попит і обмежену доступність у цій будівлі, з нашого досвіду, як продаж, так і оренда нерухомості, як правило, мають високі ціни та продаються у відносно короткі терміни. Через нашу дочірню компанію AAA Krakow Apartments ми також можемо запропонувати короткострокові та середньострокові туристичні та корпоративні квартири в оренду в комплексі....

You might also be interested in:

Дякуємо, що відвідали наш сайт. Ваша конфіденційність є для нас надзвичайно важливою, а безпека даних є нашим пріоритетом. Ми використовуємо файли cookie, щоб налаштувати вміст відповідно до індивідуальних уподобань і надавати послуги вищої якості. Будь ласка, погодьтеся на використання файлів cookie та ознайомтеся з нашою політикою конфіденційності.