Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Елегантна квартира високого стандарту в Малому Плашуві

Гамільтон Мей із задоволенням представляє 3-кімнатну квартиру в Малому Плашуві.Унікальний дизайн, якість матеріалів та обладнанняв квартирі гарантують чисте задоволення від перебування в приміщенні. Просторий балкон дозволяє випити ранкову каву за столиком на відкритому повітрі.

Опис нерухомості

Квартира складається з:

  • передпокій з вбудованою шафою,
  • вітальня з міні-кухнею відкритого планування та виходом на балкон,
  • дві спальні з гардеробними,
  • ванна кімната з душем,
  • підсобне приміщення, обладнане пральною машиною та електричною сушаркою.

Квартира повністю обладнана побутовою технікою та радіоприймачем . Орендарі також мають доступ до тарілок, чашок, столових приборів та повного набору кухонного начиння, включаючи каструлі та сковорідки.

У вітальні є диван-ліжко, а менша спальня обладнана комодом і письмовим столом зі стільцем.

До вартості квартири також входить паркомісце в підземному гаражі (розташованому в сусідній будівлі).

Будівля

Сучасна будівля 2019 року, де розташовані ці апартаменти, утримується у дуже хорошому стані та має тихий ліфт. Усередині комплексу є внутрішній дворик з дитячим майданчиком.

Локація

Малий Плашув – це тиха частина Кракова, де будуються нові магазини, спортзали та кафе. Вона розташована за 20 хвилин громадським транспортом від самого центру Кракова та за 15 хвилин ходьби від прекрасного водосховища Багри.

Оплати

Ціна 4 200 злотих на місяць + адміністративні збори (850 злотих) + комунальні послуги (200 злотих) включаючи інтернет та телебачення + додаткове місце в підземному паркінгу (300 злотих)

Будь ласка, зв’яжіться з Гамільтоном Меєм.

Деталі нерухомості

Ref: 20276
Місто
Вулиця
Мікрорайон
Площа
50 m2
Від центру
5km
Поверх
6
Кількість поверхів
10
Min. okres wynajmu:
12 miesięcy
дата оновлення
30-04-2026
Балкон
інтернет
Ліфт
Допускається розміщення з домашніми тваринами
Приватна парковка

ціна

Ref: 20276
Ціна за місяць
4 200 PLN
Ціна/m2
84 PLN

Путівник по мікрорайону Podgórze

Подгуже - новий центр на іншому березі річки

Відкрийте для себе один із районів Кракова, який найшвидше розвивається: від багатоквартирних будинків дев’ятнадцятого століття на Rynek Podgórski до сучасних офісних будівель на кільцевій розв’язці Matecznego.