Loading...
4306 Branded Map
Ref: 4306

Apartamenty Novum

Rakowicka, Grzegórzki

Квартири для оренди та продажу в добре розташованому інвестиційному районі - 'Novum Apartments'

Переглянути актуальні пропозиції в
Apartamenty Novum:

Hamilton May Logo Hamilton May

Квартири для оренди та продажу в добре розташованому інвестиційному районі - 'Novum Apartments'

«Novum Apartments» - це сучасний житловий комплекс у справді унікальному місці; Вулиця Рацлавицька знаходиться в самому центрі Кракова - має дуже добре розвинену інфраструктуру та комунікації. Він ...

«Novum Apartments» - це сучасний житловий комплекс у справді унікальному місці; Вулиця Рацлавицька знаходиться в самому центрі Кракова - має дуже добре розвинену інфраструктуру та комунікації. Він також відокремлений від основних транспортних шляхів, що створює додатковий комфорт для мешканців.


«Novum Apartments» - інвестиція

Інвестиція Novum Apartments складається з 4 будівель різного розміру (4-9 поверхів), які, незважаючи на свій сучасний характер, дуже добре поєднуються з навколишньою територією. Їхнє квадратне планування нагадує традиційну краківську архітектуру, водночас створюючи просторий зелений двір. Дахи також вкриті зеленню, що створює компроміс між сучасним, прогресивним дизайном і екологічно чистою архітектурою.

Інвестиція має виділене місце для паркування, розташоване на двох підземних рівнях. У гаражі також є індивідуальні складські приміщення для мешканців комплексу.


'Novum Apartments' - розташування

Інвестиція «Novum Apartments» розташована на вулиці Раковицька, в самому центрі Кракова. Численні пам'ятки, такі як головний залізничний вокзал, торговий центр Galeria Krakowska, а також кампус Економічного університету розташовані неподалік. До Старого міста всього 10 хвилин ходьби.

Окрім близькості до центру, інвестиція також має дуже добре сполучення з рештою міста - до інших районів можна легко дістатися як на автомобілі, так і на громадському транспорті. Близькість головного залізничного вокзалу забезпечує швидкий доступ до Краківського бізнес-парку та аеропорту Баліце.

Раковицька – дуже репрезентативна вулиця з численними деревами та зеленню. Місцевість також є ідеальною відправною точкою для прогулянок або велосипедних прогулянок до сусіднього парку Стшелецького або ботанічного саду.


Опис квартири

Інвестиція включає в себе широкий вибір квартир різної площі - від 25 до 130 м2, від 1 до 4 кімнат. Як і очікувалося від нової інвестиції, квартири були ефективно спроектовані, дозволяючи багато гнучкості та індивідуальні ідеї розташування. Більшість пропонованих квартир мають балкони - всі сходи ведуть через двір.

Завдяки численним розмірам квартир і справді унікальному розташуванню інвестиція особливо приваблива для тих осіб та інвесторів, які мають намір придбати та потім здати нерухомість в оренду.Novum II Apartments - Загальна інформація

Друга черга Novum Apartments призведе до розвитку справді унікального характеру. Архітектура маєтку відсилає до центру Кракова – тут також є природний, просторий і зелений внутрішній дворик для ексклюзивного використання мешканцями. Крім того, проект демонструє реконструйовані цегляні стіни історичної артилерійської майстерні, які в поєднанні з сучасною архітектурою забудови сприятимуть оригінальному та впізнаваному характеру інвестиції. Novum II Apartments – це два 6-поверхові будинки, розташовані в центрі Кракова на вулиці Раковіцька, що пропонують загалом понад 200 квартир найбажаніших розмірів; від 26м2 до 102м2 (можливе об'єднання деяких приміщень).

Деталі нерухомості

Ref: 4306
Місто
Kraków
Вулиця
Rakowicka
Мікрорайон
Grzegórzki
Status
Існуючий
Кількість квартир
440
Від центру
w centrum
Всі поверхи
9

Схожі девелопменти

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Девелопменти поруч

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Путівник по мікрорайону Grzegórzki

Grzegórzki - придатний для життя район прямо біля самого центру

Відкрийте для себе місцеву атмосферу Гжегорського, житлового району, розташованого на узбіччі Старого міста, організованого навколо знаменитого ринку.

Відкрийте для себе місцеву атмосферу Гжегорського, житлового району, розташованого на узбіччі Старого міста, організованого навколо знаменитого ринку.