Loading...
11119 Branded Map
Ref: 11119

Villa Karolina

Sienna, Wola

Villa Karolina - стриманий житловий будинок з басейном і фітнес-залом

Переглянути актуальні пропозиції в
Villa Karolina:

Hamilton May Logo Hamilton May

Villa Karolina - стриманий житловий будинок з басейном і фітнес-залом

Hamilton May представляє унікальну інвестицію в Villa Karolina, яка оснащена басейном, доступним для всіх мешканців, представницькою рецепцією, фітнес-залом і цілодобовою охороною, яка розташована ...

Hamilton May представляє унікальну інвестицію в Villa Karolina, яка оснащена басейном, доступним для всіх мешканців, представницькою рецепцією, фітнес-залом і цілодобовою охороною, яка розташована в центрі Варшави.


Вілла Кароліна

Вілла Кароліна - це затишний житловий будинок високого стандарту. Інвестиція створена для тих, хто професійно займається бізнес-центром столиці. Будівля 2012 року має дуже елегантний дизайн. Його фасад зроблено зі скла та пісковика, а всі сходи виготовлені з таких матеріалів, як скло, мармур і сталь.

Villa Karolina - Розташування

Будівля розташована на розі вулиць Желязна та Сієнна, у дуже привабливому районі Варшави, який постійно розвивається. У його околицях можна знайти постійно розвиваються офісні будівлі, відремонтовані історичні таунхауси, а також відроджені площі.

Розташування забудови експерти ринку вважають частиною міста, яка найшвидше розвивається і дає надприбутки. У його безпосередній близькості можна знайти деякі з головних інвестицій міста, такі як Mennica Legacy Tower, Spinnaker Office Tower, Generation Park і Skyliner. У цьому районі є багато послуг, ресторанів і кафе. Близькість станції метро Rondo ONZ, а також багатьох трамвайних і автобусних зупинок робить віллу Кароліна одним із місць з найкращим сполученням у місті.


Вілла Кароліна - Апартаменти

Серед 350 лофтів і квартир, розташованих у комплексі, інвестиція включатиме 168 однорівневих приміщень і 187 дворівневих. Усі квартири енергозберігаючі та мають великі вікна – з деяких пентхаусів також відкривається чудовий вид на центр столиці. Квартири доступні в різних розмірах і варіантах обробки. Вони бувають різних розмірів: від 36 м2 до 160 м2.

Деталі нерухомості

Ref: 11119
Місто
Warszawa
Вулиця
Sienna
Мікрорайон
Wola
Status
Існуючий
Кількість квартир
60
Від центру
w centrum
Всі поверхи
8

Схожі девелопменти

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Девелопменти поруч

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Путівник по мікрорайону Wola

Воля - новий столичний центр

Відкрийте для себе район ультрасучасних хмарочосів, який живе в ритмі другої лінії метро.

Відкрийте для себе район ультрасучасних хмарочосів, який живе в ритмі другої лінії метро.