Loading...
451 Branded Map
Ref: 451

Wislane Tarasy

Grzegórzecka, Grzegórzki

Продаж та оренда нових квартир біля річки

На жаль, наразі ми не маємо жодних об’єктів у девелопменті Wislane Tarasy

Hamilton May Logo Hamilton May

Продаж та оренда нових квартир біля річки

Vistula Terraces (або польською Wiślane Tarasy) — популярна та престижна нова забудова на берегах річки Вісла в краківському районі Гжегорскі, неподалік від єврейського району Казімєж і торгового цент...

Vistula Terraces (або польською Wiślane Tarasy) — популярна та престижна нова забудова на берегах річки Вісла в краківському районі Гжегорскі, неподалік від єврейського району Казімєж і торгового центру Galeria Kazimierz.Опис квартир

Поетапно побудований InterBud, одним із найбільших і найавторитетніших забудовників у Кракові, Vistula Terraces виявився дуже популярним серед інвесторів, а квартири популярні на місцевому ринку оренди. Перші два будинки в забудові були завершені в 2009 році, а третій будинок був завершений на початку 2011 року. Останній, четвертий, будинок був випущений на ринок на самому початку 2013 року.

Усі апартаменти мають терасу, балкон або сад. Wiślane Tarasy – це великий новий житловий комплекс, що примикає до єврейського району Казімєж. На ділянці площею п'ять гектарів розташовані шість сучасних і функціональних будівель. З багатьох апартаментів відкривається вид на річку Віслу або панораму старого Кракова. Комплекс надзвичайно добре оцінений на місцевому рівні та популярний серед орендарів та власників. Він завершений за високими стандартами з ліфтами, підземним паркінгом, цілодобовою охороною та закритий. Мешканці найближчого до річки будинку мають змогу скористатися фітнес-клубом та СПА-центром у будинку.

Місцезнаходження

Готель Wiślane Tarasy зручно розташований у південно-західній частині центрального Кракова, поруч із річкою Вісла та єврейським районом Казімєж. Він розташований поруч із кільцевою розв'язкою Grzegorzeckie та торговим центром Galeria Kazimierz і кінокомплексом.

Загальна інформація

Кілька нових офісних будівель також розташовані поруч, що робить його чудовим місцем для проживання професіоналів. Гамільтон Мей також активно працює на вторинному ринку продажу та ринку оренди в цій забудові. Щоб отримати додаткову інформацію, зв’яжіться з Hamilton May.

Деталі нерухомості

Ref: 451
Місто
Kraków
Вулиця
Grzegórzecka
Мікрорайон
Grzegórzki
Status
Існуючий
Кількість квартир
1000
Від центру
w centrum
Всі поверхи
9

Схожі девелопменти

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Девелопменти поруч

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Путівник по мікрорайону Grzegórzki

Grzegórzki - придатний для життя район прямо біля самого центру

Відкрийте для себе місцеву атмосферу Гжегорського, житлового району, розташованого на узбіччі Старого міста, організованого навколо знаменитого ринку.

Відкрийте для себе місцеву атмосферу Гжегорського, житлового району, розташованого на узбіччі Старого міста, організованого навколо знаменитого ринку.