Loading...

Чотири кімнатні квартири на продаж Варшава

Чотирикімнатні квартири, як правило, менш популярні у Варшаві, оскільки більшість квартир, зроблених для місцевого ринку, мають меншу конфігурацію. Незважаючи на це, Гамільтон Мей відреагував на попит на квартири з чотирма спальнями, в основному з боку іноземних орендарів, і може знайти такі квартири в різних районах Варшави.


Короткий огляд ринку оренди чотирикімнатних квартир

Квартира з чотирма спальнями польською мовою називається п’ятикімнатною квартирою, без різниці, як в англійській мові, між вітальнею та спальнею. Стандартний розмір чотирикімнатної квартири у Варшаві становить приблизно 120-150 квадратних метрів, хоча останнім часом забудовники почали пропонувати нові квартири в діапазоні 80-120 квадратних метрів з таким плануванням. Деякі квартири в старому стилі також матимуть чотири спальні, але загальні компактні розміри та дуже маленькі розміри кімнати. Іноді більші чотирикімнатні квартири (часто в старих багатоквартирних будинках) мають понад 150 квадратних метрів і мають дуже великі розміри кімнат.

У зв’язку зі збільшенням попиту на чотирикімнатні квартири у Варшаві, Hamilton May завжди має хороший вибір таких квартир, доступних для оренди, незважаючи на їх відносний дефіцит. Чотирикімнатні квартири можна орендувати в будь-якій частині Варшави, від центру міста до передмістя, і в різних стандартах, від простого до елітного.

Ціна на чотирикімнатні квартири визначається скоріше розташуванням і стандартом квартири, ніж площею. Загалом чотирикімнатні квартири в будинках високого стандарту в центрі Варшави коштують понад 1 мільйон злотих, хоча в передмістях вони можуть бути дешевшими. Життєздатною альтернативою для деяких покупців у Кракові є придбання будинку, а не чотирикімнатної квартири, хоча будинки, як правило, розташовані в передмісті, а деякі покупці хочуть мати квартиру в центрі міста в межах пішої доступності від зручностей і пам’яток. У більшості сучасних новобудов покупці чотирикімнатних квартир також зможуть придбати разом із квартирою хоча б одне паркомісце під охороною.