Loading...

Оренда квартир і будинків в Констанцин-Єзерна

На жаль, наразі ми не маємо жодної нерухомості.

Використовуйте пошукову систему, щоб знайти ідеальну нерухомість.

Гамільтон Мей представляє доступні пропозиції оренди нерухомості, розташованої в Констанцин-Єзерна.


Ринок оренди в Konstancin-Jeziorna

Констанцін-Єзерна – місто, розташоване приблизно за 20 км на південь від центру Варшави та частини її столичної області. Це винятково престижне місце з великим курортним значенням, єдине місце такого роду в околицях Варшави.

Завдяки своєму спокійному середовищу, унікальному мікроклімату та зручному автомобільному сполученню з центром міста, Констанцин протягом десятиліть був одним із найдорожчих і престижних місць у столичному регіоні Варшави та домом для багатьох людей із крем-де-ла-крем польського політикуму та бізнесу. і культурне життя.

Традиційний міський пейзаж Констанцин-Єзьорної складається з історичних вілл (з XIX століття та міжвоєнного періоду). В даний час розроблено багато нових інвестицій, деякі з них спрямовані на розкішні особняки, а також такі, що включають приватні будинки, а також житлові будинки.

З новими інвестиціями Konstancin може запропонувати своїм потенційним мешканцям більш широкий спектр нерухомості. Місто все ще має великий міський потенціал для подальшого розвитку як через його інфраструктуру, так і прилеглі простори.

Важливим місцем на карті Констанцин-Єзьорної є Американська школа у Варшаві. Його присутність разом із зазначеними характеристиками робить Konstancin домом для великої групи іноземних професіоналів, які працюють у Варшаві.

Нерухомість у Констанцин-Єзерні

Konstancin-Jeziorna протягом багатьох років є одним з найпрестижніших місць у Варшаві - ця адреса безпосередньо пов'язана з високим соціальним статусом. Зростаюче суспільство експатів є ще одним фактором, який стимулює тут ринок. Ціни на нерухомість у Констанціні-Єзьорні є одними з найвищих у варшавській агломерації, однак все ще існують значні відмінності в ціноутворенні в різних частинах Констанціна.

Дякуємо, що відвідали наш сайт. Ваша конфіденційність є для нас надзвичайно важливою, а безпека даних є нашим пріоритетом. Ми використовуємо файли cookie, щоб налаштувати вміст відповідно до індивідуальних уподобань і надавати послуги вищої якості. Будь ласка, погодьтеся на використання файлів cookie та ознайомтеся з нашою політикою конфіденційності.