Loading...

Продаж квартир в Старому місті Варшави

Hamilton May, що спеціалізується на нерухомості високого стандарту, представляє найбільш унікальні пропозиції квартир, доступних для продажу в знаменитому Старому місті Варшави.


Короткий огляд ринку оренди в Старому місті

Квартири в Старому місті користуються популярністю серед людей, які цінують престижне розташування та близькість як до історичного, так і до ділового центру Варшави. Квартири в цьому районі здебільшого купують місцеві інвестори.

Ціни залежать від стандарту обробки та розміру - варіюються від 10000 до 16000 злотих/м2. Як правило, доступні квартири є досить невеликими, як правило, містять одну спальню, однак також часто зустрічаються більші квартири.


Нерухомість в Старому місті

Старе місто, зруйноване на 90% під час Другої світової війни, було повністю відбудовано. У 80-х роках його внесли до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО за безпрецедентні масштаби реконструкції. Більшість будівель походять з XVI і XVII століть, хоча лише їх фасади були доведені до початкового стану - інтер'єри зазвичай змінювалися, щоб відповідати сучасному використанню. Це дозволило використовувати сучасні технології.