Loading...

Оренда квартир в районі Південна Прага у Варшаві

Hamilton May представляє актуальні списки будинків і квартир, доступних для оренди в районі Південна Прага у Варшаві.


Ринок оренди в Південній Празі

Південна Прага (або Прага-Полудне) — історичний район Варшави, відомий своєю добре збереженою міжвоєнною архітектурою. Неушкоджений під час війни він нещодавно став будинком для художників і любителів мистецтва.

Однією з частин Південної Праги є Saska Kępa - житловий район, оточений зеленню, збережений від наслідків Другої світової війни. Тут розташовано багато посольств (серед інших Німеччини, Аргентини чи Португалії).

На східному березі Вісли також розташовані Варшавський зоопарк, пляж на Віслі та Національний стадіон.

Західна частина району Прага дуже популярна серед працівників компаній, розташованих по цей бік річки - це дуже тихий і зелений регіон. Міжвоєнна архітектура, що збереглася в первозданному стані, додає районам унікальності.


Нерухомість в Південній Празі

Частина Праги, розташована на березі річки Вісли, складається переважно з односімейних будинків і вілл у Саській Кепі, а також багатоквартирних будинків 60-х і 70-х років. Також будуються нові проекти, які змінять імідж регіону. Середня вартість оренди коливається від 2000-4000 злотих, залежно від розміру та точного місця розташування. Hamilton May в основному займається квартирами в нових інвестиціях - тому ми фокусуємося на сучасних комплексах на Празі.

Дякуємо, що відвідали наш сайт. Ваша конфіденційність є для нас надзвичайно важливою, а безпека даних є нашим пріоритетом. Ми використовуємо файли cookie, щоб налаштувати вміст відповідно до індивідуальних уподобань і надавати послуги вищої якості. Будь ласка, погодьтеся на використання файлів cookie та ознайомтеся з нашою політикою конфіденційності.