Loading...

Оренда квартир в районі Воля

Гамільтон Мей представляє актуальні списки квартир, доступних для оренди в районі Воля - західній частині Варшави, яка швидко розвивається.


Ринок оренди на Волі

Воля, що межує з центром міста на сході, є промислово-комерційним районом. Житлові будинки у Волі - це переважно квартали 60-х і 70-х років, однак останніми роками Воля спостерігає значне зростання сучасних забудов. Їхній стандарт легко відповідає цьому забудови City Center. Wola, завдяки своєму розташуванню, може бути чудовою альтернативою дорожчим частинам Варшави, водночас пропонуючи дуже хороше сполучення з центром та іншими районами.

Воля також неухильно втрачає свій індустріальний характер - старі фабричні будівлі замінюються сучасними офісами, банками та штаб-квартирами багатьох іноземних компаній. Нещодавно збудована 2-га лінія метро, що проходить через Волу, розширила комунікаційні можливості регіону.


Нерухомість у Волі

Незважаючи на те, що більшість будівель у Волі походять з 60-х і 70-х років, ринок оренди займають квартири в сучасних забудовах. Високий рівень наявних квартир і доступні ціни (1800 - 3000 злотих) виділяють Волю серед інших районів Варшави.