Loading...
13362 Branded Map
Ref: 13362

Flisac Apartamenty Powiśle

Elektryczna, Śródmieście

Продаж квартир у Flisac Powiśle Apartments

На жаль, наразі ми не маємо жодних об’єктів у девелопменті Flisac Apartamenty Powiśle

Hamilton May Logo Hamilton May

Продаж квартир у Flisac Powiśle Apartments

Апартаменти Flisac Powiśle - район природи та міського способу життя Flisac Powiśle Apartaments – це сучасна будівля найвищого архітектурного стандарту, здана в експлуатацію в 2021 році. Ф...

Апартаменти Flisac Powiśle - район природи та міського способу життя

Flisac Powiśle Apartaments – це сучасна будівля найвищого архітектурного стандарту, здана в експлуатацію в 2021 році. Фасад будинку оздоблений ажурними елементами в енергійному кольорі, що надає корпусу легкості та оригінального стилю.

Внутрішній сад і зелена тераса дозволяють мешканцям об'єкта Flisac Apartments відпочивати цілий рік з видом на річку Вісла та міський пейзаж Варшави.

Деталі нерухомості

Ref: 13362
Місто
Warszawa
Вулиця
Elektryczna
Мікрорайон
Powiśle, Śródmieście
Status
Існуючий
Кількість квартир
85
Від центру
w centrum
Всі поверхи
7

На жаль, наразі ми не маємо жодних об’єктів у девелопменті Flisac Apartamenty Powiśle.

Путівник по мікрорайону Powiśle

Powiśle - наймодніший район столиці біля річки

Клімат Повісля створюють кілометри рекреаційних бульварів Вісла та дивовижні житлові комплекси, розташовані на затишних вуличках.

Клімат Повісля створюють кілометри рекреаційних бульварів Вісла та дивовижні житлові комплекси, розташовані на затишних вуличках.

Дякуємо, що відвідали наш сайт. Ваша конфіденційність є для нас надзвичайно важливою, а безпека даних є нашим пріоритетом. Ми використовуємо файли cookie, щоб налаштувати вміст відповідно до індивідуальних уподобань і надавати послуги вищої якості. Будь ласка, погодьтеся на використання файлів cookie та ознайомтеся з нашою політикою конфіденційності.