Loading...

Продаж квартир в районі Повісля

Hamilton May представляє актуальні пропозиції оренди в зеленому районі Повісля, Варшава.

Powiśle, частина центру міста, це житловий район, оточений парками та зонами відпочинку. Колишній промисловий і портовий район, він перетворився на тиху та зелену частину Варшави, ізольовану від жвавого ділового району. Повісле має чудове сполучення з іншими частинами Варшави завдяки численним зупинкам громадського транспорту. Також біля Наукового центру Коперника є станція метро на стадії будівництва


Апартаменти в Повіслі

Квартири розташовані в довоєнних багатоквартирних будинках, а також у багатоквартирних будинках 60-70-х років побудови. Останнє десятиліття знаменує значне відродження району та розвиток інвестицій у сучасне житло, що є головним інтересом Гамільтона Мея.

Ціни коливаються від 7000 до 10000 злотих/м2 і залежать від обробки та розташування. Забудовники також пропонують розкішні апартаменти високого стандарту, які зазвичай розташовані на верхніх поверхах. Ціни на ці квартири коливаються від 17000 до 25000 злотих/м2.

У нашій пропозиції ви знайдете в основному квартири високого стандарту, мебльовані та пристосовані до потреб працюючих професіоналів.