Loading...
13389 Branded Map
Ref: 13389

Atal Towers

Generała Władysława Sikorskiego, Stare Miasto

Atal Towers - продаж

Переглянути актуальні пропозиції в
Atal Towers:

Hamilton May Logo Hamilton May

Atal Towers - продаж

Atal Towers - Продаж квартир у Вроцлаві Atal Towers — це сучасний житловий комплекс у Вроцлаві, де ви знайдете розкішні квартири на продаж. Забудова складається з високих будівель з пригол...

Atal Towers - Продаж квартир у Вроцлаві

Atal Towers — це сучасний житловий комплекс у Вроцлаві, де ви знайдете розкішні квартири на продаж. Забудова складається з високих будівель з приголомшливими видами на місто. Кожен покупець також оцінить винятковий комфорт, який пропонують апартаменти в Atal Towers.

Продаж квартир в Atal Towers - це поєднання сучасного дизайну та високоякісної обробки. Функціональне розташування кімнат та широкі вікна, що забезпечують природне освітлення, роблять квартири просторими та світлими.

Житловий комплекс Atal Towers розташований у зручному місці Вроцлава, недалеко від центру міста та його визначних пам'яток. Поруч багато магазинів, ресторанів, кафе та інших точок обслуговування.

Купити квартиру в Atal Towers - це гарантія вдалого інвестування. Вроцлав – це місто, яке постійно розвивається, і високоякісні квартири в Atal Towers неодмінно будуть користуватися великим інтересом не тільки сьогодні, але й у майбутньому.

Якщо ви зацікавлені в купівлі квартири у Вроцлаві, звертайтеся до наших агентів, які з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання та розкажуть деталі співпраці.

Деталі нерухомості

Ref: 13389
Місто
Wrocław
Вулиця
Generała Władysława Sikorskiego
Мікрорайон
Stare Miasto
Status
Існуючий
Кількість квартир
451
Від центру
w centrum
Всі поверхи
19

На жаль, наразі ми не маємо жодних об’єктів у девелопменті Atal Towers.

Путівник по мікрорайону Stare Miasto

Старе місто - міжнародне місце зустрічі Вроцлава

На будь-який смак Історичний центр Вроцлава має напрочуд космополітичну атмосферу.

На будь-який смак Історичний центр Вроцлава має напрочуд космополітичну атмосферу.