Loading...

Послуга корпоративної оренди, адаптована до компаній і корпорацій у Вроцлаві

Якщо ви працюєте у великій компанії і потребуєте допомоги в оренді квартири для себе або своєї команди - ми готові допомогти.

Hamilton May Вроцлав пропонує брокерські послуги з оренди для співробітників великих компаній і корпорацій, спрямовані на допомогу співробітникам в отриманні нерухомості в оренду.

У нас є оптимальні рішення незалежно від того, чи потрібна вам лише одна квартира для власних потреб чи потрібно організувати переїзд цілої команди. У нас є база даних нерухомості приватних власників, а також ми співпрацюємо з інвестиційними фондами і можемо запропонувати цілі пакети квартир в оренду у Вроцлаві.

Завдяки багаторічному досвіду роботи в лізингу ми знаємо специфіку B2C і B2B контрактів. Багато наших ключових клієнтів є транснаціональними корпораціями, тому ми працюємо з двомовними контрактами, щоб полегшити операції між клієнтами різних національностей.

Дякуємо, що відвідали наш сайт. Ваша конфіденційність є для нас надзвичайно важливою, а безпека даних є нашим пріоритетом. Ми використовуємо файли cookie, щоб налаштувати вміст відповідно до індивідуальних уподобань і надавати послуги вищої якості. Будь ласка, погодьтеся на використання файлів cookie та ознайомтеся з нашою політикою конфіденційності.