Loading...
13390 Branded Map
Ref: 13390

Olimpia Port

Marca Polo, Psie Pole

Порт Олімпія - оренда

Переглянути актуальні пропозиції в
Olimpia Port:

Hamilton May Logo Hamilton May

Порт Олімпія - оренда

Olimpia Port Wroclaw - оренда стильних апартаментів Olimpia Port – це сучасний житловий комплекс у привабливому місці у Вроцлаві. Тут є кілька будинків з гарно мебльованими квартирами, які...

Olimpia Port Wroclaw - оренда стильних апартаментів

Olimpia Port – це сучасний житловий комплекс у привабливому місці у Вроцлаві. Тут є кілька будинків з гарно мебльованими квартирами, які ідеально підходять для одиноких, сімейних пар і сімей з дітьми.

Важливими перевагами інвестицій Olimpia Port є: близькість до природи та зон відпочинку, відмінне сполучення з центром міста, сучасні та комфортні квартири з балконами та високоякісні послуги та зручності.

Olimpia Port – чудове місце для новосілля для всіх, хто цінує комфорт і близькість до природи. Орендуючи квартиру в Олімпія Порт, ви можете насолоджуватися як активним, так і комфортним способом життя.

Щиро запрошуємо Вас ознайомитися з доступними квартирами для оренди в Олімпія Порт.

Деталі нерухомості

Ref: 13390
Місто
Wrocław
Вулиця
Marca Polo
Мікрорайон
Swojczyce, Psie Pole
Status
Існуючий
Кількість квартир
2458
Від центру
w centrum
Всі поверхи
5

Дякуємо, що відвідали наш сайт. Ваша конфіденційність є для нас надзвичайно важливою, а безпека даних є нашим пріоритетом. Ми використовуємо файли cookie, щоб налаштувати вміст відповідно до індивідуальних уподобань і надавати послуги вищої якості. Будь ласка, погодьтеся на використання файлів cookie та ознайомтеся з нашою політикою конфіденційності.