Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Сучасний, великий, окремий будинок на красивій великій ділянці в Kępa Zawadowska

Hamilton May рада представити унікальний будинок в красивій зеленій зоні на великій ділянці. Ідеальна пропозиція для тих, хто шукає нерухомість далеко від центру в тихому красивому районі зі швидким виїздом на кільцеву дорогу міста.

Будинок площею 344 м2 складається з трьох рівнів та мансарди. Будинок має дуже функціональне планування.

На першому поверсі знаходиться дуже велика вітальня з панорамними вікнами, що виходять на сад і виходом на красиву, велику криту терасу. Вітальня з'єднана з їдальнею та відкритою кухнею. Крім цього приміщення, на першому поверсі знаходиться кабінет з виходом в сад, гостьовий туалет, вхід в гараж і котельня.

На першому рівні знаходиться пральня, гостьова спальня з балконом, вітальня з балконом, спальня, гардеробна, ванна кімната з ванною і красива велика тераса з видом на сад.

На горищі є великий відкритий простір, який є головною спальнею з ванною кімнатою, гардеробною та додатковими місцями для зберігання.

Усі ванні кімнати оздоблені мармуром і гранітом. Будинок має ідеальне розташування щодо сторін світу, де вітальня та спальні розташовані на південний захід.

В саду є додатковий гараж на дві машини площею 32 м2.

Сучасний будинок 2019 року, побудований з дуже якісних матеріалів. З багатьма сучасними рішеннями, такими як рекуперація, центральний пилосос, сучасна газова плита, кондиціонер, моніторинг, система поливу, два великих гаражі, гарно огороджена та доглянута територія.

Будинок розташований на кордоні Віланув і Повшин в красивій зеленій і тихій місцевості, в декількох десятках метрів від річки Віланувка, де є гарні прогулянкові зони. Мікрорайон вілли з односімейними будинками.

Поїздка до центру Варшави займає 25-30 хвилин. До об'їзної С2 5 хв.

Ціна 4 490 000 злотих включно з 2 гаражами (будинками)

Запрошуємо всіх бажаючих звертатися до нашого офісу для отримання додаткової інформації.

Деталі нерухомості

Ref: 19143
Місто
Вулиця
Мікрорайон
Площа
344 m2
Спальні
5
Ванні кімнати
3
Від центру
13km
Кількість поверхів
3
Розмір земельної ділянки
1000 m2
дата оновлення
15-11-2023
Кондиціонер
Балкон
Сад
Охорона/сторож
Приватна парковка

ціна

Ref: 19143
Ціна
4 490 000 PLN
Ціна/m2
13 052 PLN

Ціна 4 490 000 злотих включно з 2 гаражами (будинками)

Комісія Hamilton May сплачується після проведення операції купівлі-продажу квартири та врегулювання всіх необхідних формальностей.

Вас цікавить ця нерухомість?
Домовитись про презентацію

План нерухомості

Сучасний, великий, окремий будинок на красивій великій ділянці в Kępa Zawadowska - plan

Путівник по мікрорайону Wilanów

Wilanów - улюблений житловий район у Варшаві

Розташований у південному районі Варшави, Wilanów має все необхідне для життя: від величезного Miasteczko Wilanów, численних односімейних будинків до привабливих зелених зон.

Розташований у південному районі Варшави, Wilanów має все необхідне для життя: від величезного Miasteczko Wilanów, численних односімейних будинків до привабливих зелених зон.