Loading...

Оренда квартир та будинків Вроцлав, Біскупін

На жаль, наразі ми не маємо жодної нерухомості.

Використовуйте пошукову систему, щоб знайти ідеальну нерухомість.

Біскупін

Біскупін, який вважається одним із найпривабливіших передмість міста, був побудований як модерністський житловий масив. Основними точками на карті Біскупіна є Hala Stulecia, мультимедійний фонтанний парк і зоопарк, а також відзначений нагородами Африкаріум.

Короткий опис ринку оренди нерухомості у Біскупіні

Біскупін вражає насамперед своїми мальовничими місцевостями, тому багато хто вказує його як ідеальне місце для проживання. Нерухомість, що здається в оренду, популярна, однак існує загальний дефіцит пропозиції нерухомості для оренди, і хороші пропозиції оренди, як правило, швидко розкуповуються.

Нерухомість у Біскупіні

Велика частина майна Біскупіна датується міжвоєнними роками, коли ця територія була вперше побудована. Ці розумні будинки з червоною черепицею на дахах і акуратно доглянутими садами виглядають особливо привабливо в туманних сутінках, де переважають окремі будинки, будинки з двома будинками та тераси. Нові розробки включають Rezydencja Dąbie, комплекс на південно-східному кордоні області та на крайньому східному кінці Biskupin, Bacciarellego 54.