Loading...

Продаж квартир з садом у Вроцлаві

Hamilton May представляє список квартир на продаж, які мають приватний сад. Якщо ви шукаєте квартиру на продаж у Вроцлаві, цей список для вас.

Купити квартиру з власним садом у Вроцлаві

Доступ до зелених насаджень став дуже попитом в останні роки. Міські жителі очікують не лише близькості парків, вони хочуть мати ближчий контакт з природою у своїх домівках. Тенденція до використання рослин у горщиках в дизайні інтер’єру є підтвердженням цього. Тому приватні сади особливо шукають сім'ї з дітьми.

Скільки коштує квартира з садом у Вроцлаві

Ціни на квартири з садами дуже різні. Сад часто «замінює» балкон у приміщень першого поверху в сучасних багатоквартирних будинках. Сам сад зазвичай не впливає на ціну квартири суттєво, але низька доступність і зростаючий попит змушують деяких власників розраховувати на отримання хорошої ціни продажу.

Перегляньте список вище. Ціни на нього регулярно оновлюються. Ви також можете скористатися пошуковою системою та обмежити список додатковими фільтрами, наприклад область чи район.

Дякуємо, що відвідали наш сайт. Ваша конфіденційність є для нас надзвичайно важливою, а безпека даних є нашим пріоритетом. Ми використовуємо файли cookie, щоб налаштувати вміст відповідно до індивідуальних уподобань і надавати послуги вищої якості. Будь ласка, погодьтеся на використання файлів cookie та ознайомтеся з нашою політикою конфіденційності.