Loading...

Здам квартири з садом

В останні роки нерухомість з виходом у сад стала особливо бажаною. Орендарі оцінили близькість до природи, навіть якщо вона обмежена невеликим садом у дворі. Щоб виправдати очікування таких клієнтів, ми представляємо квартири подобово в саду.

Оренда квартир з садом у Вроцлаві

Типова квартира з садом буде розташована на першому поверсі сучасного житлового будинку. Сади відокремлені від сусідів і дороги парканом, що забезпечує відчуття приватності. Вихід в сад зазвичай знаходиться у вітальні або - у випадку квартир-студій - зі спальні зони квартири.

Сади є альтернативою балконам, які будують у квартирах на верхніх поверхах. Звичайно, сад потребує догляду та потребує більше часу та праці, ніж звичайні квіти в горщиках, але задоволення від використання приватної зелені в центрі міста дуже велике.

Деякі будівлі післявоєнних років мають невеликі сади, хоча ця тенденція в архітектурі 1950-1960-х років не продовжилася в наступні десятиліття. Часто сади в таких будинках не є приватними, а обслуговуються громадою мешканців.

Зв'яжіться з нами, якщо ви бажаєте орендувати квартиру з садом у Вроцлаві

Дякуємо, що відвідали наш сайт. Ваша конфіденційність є для нас надзвичайно важливою, а безпека даних є нашим пріоритетом. Ми використовуємо файли cookie, щоб налаштувати вміст відповідно до індивідуальних уподобань і надавати послуги вищої якості. Будь ласка, погодьтеся на використання файлів cookie та ознайомтеся з нашою політикою конфіденційності.