Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Browary Wrocławskie | Вид на річку | 3 кімнати 72,2м2 + тераса 44м2.

Гамільтон Мей із задоволенням представляє трикімнатну квартиру з видом на річку та просторою терасою в інвестиції Browary Wrocławskie.

3-кімнатна квартира площею 72,2 кв.м розташована на 10 поверсі та складається з 2 спалень, просторої вітальні з кухнею, ванної кімнати, туалету, просторого передпокою та просторої тераси з гарним видом на річку та виходом на 3. сторони світу.

Browary Wrocławskie — це відроджена територія колишньої пивоварні «Пясти» під наглядом реставратора пам’яток. Назви будівель привабливі і вказують на виробничі процеси, що здійснюються в цьому місці. До реєстру пам’яток занесено 4 будівлі: Лежаковня, Бутельковня, Стара Стайна та історична брама, а вся садиба складається з аж чотирнадцяти будинків – відновлених частин, в яких ми знайдемо квартири-мансарди та інші новозбудовані сучасні квартири. будівлі.

Залежно від індивідуальних уподобань, інвестиція виправдає очікування як людей, які шукають спокою, так і тих, хто любить жити в центрі подій. Квартири в Browary Wrocławskie відрізняються продуманим плануванням і різною площею. Заклад заснований на історії, але створений в дусі сучасності. Збережений і відреставрований старий фасад і багатоповерхівки до 290 м надають інвестиції унікальну атмосферу лофта, створюючи можливість оригінального дизайну інтер'єру.

Окрім житлових приміщень з балконами та терасами, маєток пропонує різноманітні комерційні та службові приміщення, супермаркет, гастрономію з пивними садами, що ставить інвестицію в список багатофункціональних проектів, які користуються зростаючою популярністю серед інвесторів. Chillout room – це відповідь на потреби сусідської інтеграції – місце зустрічі, де можна позувати та реалізовувати спільні проекти, поруч із домом, але за межами його приватності.

Ті, хто шукає інвестиційну нерухомість, оцінять чудове розташування Броварів, яке ідеально поєднує в собі близькість галасливого міста та зон відпочинку на річці Одер. Квартири у Вроцлаві на Jedności Narodowej є інвестицією, яка користується великим інтересом орендарів.

Садиба розташована на стику районів Олбін, Надодже та Клечков – у Мостах Варшавських над Одрою. До Ринкової площі або Грюнвальдської площі можна дістатися громадським транспортом лише за 15 хвилин.

Ціна 1 295 000 злотих + два підземних паркомісця (90 000 злотих )

Будь-хто, хто бажає переглянути цю квартиру, може зв’язатися з офісом Hamilton May.

Деталі нерухомості

Ref: 19608
Місто
Вулиця
Мікрорайон
Девелопмент
Площа
72 m2
Спальні
3
Ванні кімнати
2
Від центру
3km
Поверх
10
Aдмінкомісія
900 PLN
дата оновлення
02-11-2023
Балкон
Кабельне телебачення
інтернет
Ліфт
Приватна парковка

ціна

Ref: 19608
Ціна
1 295 000 PLN
Ціна/m2
17 936 PLN

Ціна 1 295 000 злотих + два підземних паркомісця (90 000 злотих )

Комісія Hamilton May сплачується після проведення операції купівлі-продажу квартири та врегулювання всіх необхідних формальностей.

Вас цікавить ця нерухомість?
Домовитись про презентацію

Путівник по мікрорайону Śródmieście

Śródmieście - серце розваг, освіти та бізнесу

Зроблений ще кращим завдяки тому, що межує з жахливо красивим Соборним островом в одному кутку та мальовничим зоопарком в іншому, Середмістя має захоплюючу динаміку, якій здається непереборною.

Зроблений ще кращим завдяки тому, що межує з жахливо красивим Соборним островом в одному кутку та мальовничим зоопарком в іншому, Середмістя має захоплюючу динаміку, якій здається непереборною.

Browary Wrocławskie

City: Wrocław Street: Jedności Narodowej Region: Śródmieście Level: 8 Status: existing Number of units: 1000 Price on application Rental price from: null Avg. rental price/m2: null
City: Wrocław Street: Jedności Narodowej Region: Śródmieście Level: 8 Status: existing Number of units: 1000 Price on application Rental price from: null Avg. rental price/m2: null

Вроцлавська пивоварня - буд Browary Wrocławskie — це відроджена територія колишньої пивоварні «Пясти» під наглядом реставратора пам’яток. Назви будівель привабливі і вказують на виробничі процеси, що здійснюються в цьому місці. До реєстру пам’яток занесено 4 будівлі: Лежаковня, Бутельковня, Стара Стайна та історична брама, а вся садиба складається з аж чотирнадцяти будинків – відновлених частин, в яких ми знайдемо квартири-мансарди та інші новозбудовані сучасні квартири. будівлі. Залежно від індивідуальних уподобань, інвестиція виправдає очікування як людей, які шукають спокою, так і тих, хто любить жити в центрі подій. Квартири в Browary Wrocławskie відрізняються продуманим плануванням і різною площею. Заклад заснований на історії, але створений в дусі сучасності. Збережений і відреставрований старий фасад і багатоповерхівки до 290 м надають інвестиції унікальну атмосферу лофта, створюючи можливість оригінального дизайну інтер'єру. Browary Wrocławskie - розташування Ті, хто шукає інвестиційну нерухомість, оцінять чудове розташування Броварів, яке ідеально поєднує в собі близькість галасливого міста та зон відпочинку на річці Одер. Квартири у Вроцлаві на Jedności Narodowej є інвестицією, яка користується великим інтересом орендарів. Садиба розташована на стику районів Олбін, Надодже та Клечков – у Мостах Варшавських над Одрою. До Ринкової площі або Грюнвальдської площі можна дістатися громадським транспортом лише за 15 хвилин. Browary Wrocławskie - додаткова інформація Окрім житлових приміщень з балконами та терасами, маєток пропонує різноманітні комерційні та службові приміщення, супермаркет, гастрономію з пивними садами, що ставить інвестицію в список багатофункціональних проектів, які користуються зростаючою популярністю серед інвесторів. Chillout room – це відповідь на потреби сусідської інтеграції – місце зустрічі, де можна позувати та реалізовувати спільні проекти, поруч із домом, але за межами його приватності....

You might also be interested in: