Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Розкішна квартира з великим садом у стильній міській віллі в Кжиках

Гамільтон Мей із задоволенням представляє розкішну квартиру в стильній міській віллі в Кшикі з власною терасою та великим садом, оточену зеленню та вражаючою віллою.

Квартира загальною площею 104 м2 розташована на високому першому поверсі стильної довоєнної міської вілли і складається з просторої вітальні з каміном площею майже 40 м2, з виходом на терасу і далі. в сад, окрему кухню, простору двомісну спальню, яку також можна використовувати як додаткову функцію кабінету з вікном в сад і добротною гардеробною на замовлення, спальню та дитячу кімнату, а також велика світла ванна кімната з ванною та душем. Великий простір в передпокої дає можливість розташувати місткі гардеробні. Квартира має вихід на південний схід-захід і була ретельно спроектована з точки зору сонячного світла, додатково гарантованого завдяки великій кількості та площі вікон. До квартири входить підвал площею близько 20 м2, в якому знаходиться сауна, пральня та винний льох, а також гараж на дві машини площею близько 27 м2. Безперечною перевагою квартири є красива тераса з колонами та сад південної експозиції та багатою, доглянутою рослинністю.

Затишна довоєнна міська вілла 1922 року, 2 поверхи та мансарда, зі стильним, скупо декорованим фасадом.

Квартира розташована в ексклюзивному районі, повному репрезентативних історичних і сучасних вілл, в оточенні зелені та неподалік від парків Сковроні та Полудніови. Недалеко від Sky Tower, аквапарку і Британської міжнародної школи. Борек – це унікальний анклав, який гарантує спокій, тишу та відпочинок, а також прямий доступ до ділового та сервісного центру Кшиків та Вроцлава.

Ціна 2 089 000 злотих включає гараж і складське приміщення

Всім зацікавленим у цій пропозиції необхідно звертатися до офісу Hamilton May.

Деталі нерухомості

Ref: 19020
Місто
Вулиця
Мікрорайон
Площа
104 m2
Спальні
2
Ванні кімнати
1
Від центру
4km
Поверх
1
Aдмінкомісія
1 200 PLN
Останнє оновлення
23-11-2023
Кабельне телебачення
Сад
інтернет
буфер обміну
Приватна парковка

ціна

Ref: 19020
Ціна
2 089 000 PLN
Ціна/m2
20 040 PLN

Ціна 2 089 000 злотих включає гараж і складське приміщення

Комісія Hamilton May сплачується після проведення операції купівлі-продажу квартири та врегулювання всіх необхідних формальностей.

Вас цікавить ця нерухомість?
Домовитись про презентацію

Путівник по мікрорайону Krzyki

Кшикі – район із багатьма смаками з його підрайонами, які варіюються від довоєнних таунхаусів до сучасних багатоповерхівок

Місцеві жителі описують Кшикі як загальний термін для численних районів, які належать до південно-східної частини міста.

Місцеві жителі описують Кшикі як загальний термін для численних районів, які належать до південно-східної частини міста.