Loading...

Quorum Office Park - багатофункціональні об'єкти, розташовані в самому центрі Вроцлава

Quorum Sikorskiego - преміальні офіси та апартаменти з видом на річку Одра

Комплекс багатофункціональних будівель – Кворум за адресою вул. Готель Sikorskiego розташований лише за 10 хвилин ходьби від гамірної історичної площі Ринок і пропонує бездоганну якість, стиль і комфорт.

Quorum Office Park - характеристики

Quorum пропонує своїм орендарям ексклюзивний набір зручностей, які зроблять ваш день приємнішим. Легкий доступ до всього, що вам потрібно, завдяки своєму центральному розташуванню, Quorum знаходиться поблизу всіх основних транспортних розв’язок, що полегшує орендарям дістатися туди, куди їм потрібно.

Quorum Office Park - оренда нерухомості

Кворум – багатофункціональний комплекс будівель у самому центрі Вроцлава. Він має офісні та житлові функції та розташований на вулиці Сікорського в Щепіні, який є субрайоном Старого міста. Квартири для оренди в Quorum - це студії від 25 м2 та великі студії до 80 м2. Дізнайтеся деталі доступних для оренди приміщень, зв'язавшись з нами.

Дякуємо, що відвідали наш сайт. Ваша конфіденційність є для нас надзвичайно важливою, а безпека даних є нашим пріоритетом. Ми використовуємо файли cookie, щоб налаштувати вміст відповідно до індивідуальних уподобань і надавати послуги вищої якості. Будь ласка, погодьтеся на використання файлів cookie та ознайомтеся з нашою політикою конфіденційності.