Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Сучасний напіввідокремлений будинок з двома паркомісцями у південно-східній частині Кракова.

Гамільтон Мей пропонує на продаж сучасний, повністю оздоблений напіввідокремлений будинок з двома паркомісцями на відкритому повітрі, у закритому, затишному житловому масиві за кілька кілометрів від центру Кракова.

Опис нерухомості

Цей сучасний, комфортний будинок з корисною площею 135,48 м² був спроектований з урахуванням щоденного комфорту та функціонального планування. Нерухомість може похвалитися **світлим, просторим інтер'єром, високоякісним оздобленням та тихою приватною садовою зоною**.

Будинок складається з трьох рівнів:

  • Рівень 0: Простора вітальня з виходом до тихого, ландшафтного **саду площею 115 м²**, окрема кухня, ванна кімната, підсобне приміщення, практичне комора під сходами та передпокій.
  • Рівень 1: Три комфортні спальні, включаючи одну з виходом на велику терасу площею 12,4 м², ванна кімната та передпокій.
  • Рівень 2: Просторий відкритий простір, ідеальний як зона відпочинку, кабінет або кімната для хобі, додаткова спальня, ванна кімната, комора та передпокій.

Нерухомість повністю мебльована та обладнана, готова до заселення без будь-яких додаткових інвестицій. У будинку є газове опалення та **кондиціонування повітря**, що забезпечує комфорт цілий рік. Додатковою перевагою є **автоматична система поливу саду**. На території є два відкритих паркувальних місця та комора. Це ідеальний варіант для тих, хто шукає сучасний будинок з функціональним плануванням, великим простором та приватним садом.

Будівля

Нерухомість розташована в невеликому закритому житловому комплексі з 16 напіввідокремлених будинків. Забудова огороджена, що створює безпечний та спокійний анклав. Серед 16 будинків виділяються три різні типи, кожен з корисною площею приблизно 120 квадратних метрів, всі спроектовані з урахуванням функціональності та потреб мешканців. Кожна квартира має власну відведену зелену зону та два відведених паркувальних місця.

Локація

Проєкт розташований у Бежанові-Прокоцімі на вулиці Млодзежи (6,3 км від центру Кракова). Поруч знаходиться автобусна зупинка, що забезпечує зручне сполучення громадським транспортом з центром міста.

Численні розважальні, спортивні та освітні заклади знаходяться в межах легкої досяжності. Для власників автомобілів Краківська об'їзна дорога забезпечує зручний доступ до решти міста.

Оплати

Ціна 2 000 000 злотих включає два паркувальні місця.

Будь ласка, зверніться до офісу в Гамільтоні, штат Мей.

Деталі нерухомості

Ref: 23241
Місто
Вулиця
Мікрорайон
Площа
135 m2
Спальні
4
Ванні кімнати
3
Від центру
6km
Поверх
Parter
Кількість поверхів
2
Min. okres wynajmu:
12 miesięcy
Dostępne od:
31 2026
Останнє оновлення
19-05-2026
Балкон
Кабельне телебачення
Сад
інтернет
Приватна парковка

ціна

Ref: 23241
Ціна за місяць
8 000 PLN
Ціна/m2
59 PLN

Ціна 2 000 000 злотих включає два паркувальні місця.

Вас цікавить ця нерухомість?
Домовитись про презентацію

План нерухомості

- plan