Loading...

Оренда квартир Ruczaj Краків

На жаль, наразі ми не маємо жодної нерухомості.

Використовуйте пошукову систему, щоб знайти ідеальну нерухомість.

Ручай не є одним із основних напрямків діяльності Hamilton May, проте ми пропонуємо обмежені списки квартир вищого стандарту, які доступні для оренди в цьому регіоні.


Ринок оренди в Ручаї

Ціни на оренду нижчі, ніж у самому центрі міста, і загалом приблизно або трохи нижче середніх у Кракові. Нижчі ціни обумовлені відносно високою пропозицією орендованого майна в районі, де нещодавно було завершено значну кількість новобудов.

Район популярний серед різноманітних орендарів, включаючи студентів нового університету в цьому районі, працюючих професіоналів та експатів. Тепер Ручай також обслуговується трамваями з відносно коротким часом у дорозі до центру міста, що робить Ручай своєрідним поясом приміських поїздок, де багато жителів їздять на роботу в інші частини міста.


Опис нерухомості в Ruczaj

Найстаріша частина Ручаю складається з житлових масивів, головним чином plattenbau (висотних блоків), тоді як нові райони складаються з нещодавно побудованих житлових комплексів. У першій половині 21 століття цей район став центром будівництва тисяч нових квартир у різних маєтках.