Loading...

Оренда магазинів і торгових приміщень в Кракові

Оренда магазинів і торгових приміщень в Кракові

Hamilton May спеціалізується на оренді магазинів і торгових площ у Кракові, переважно в центральних районах міста. Ми раді запропонувати добірку актуальних оголошень про оренду магазинів і торгових площ у Кракові.

Короткий опис ринку оренди магазинів і торгових площ у Кракові

У Кракові можна орендувати різні типи магазинів і торговельних приміщень, від пропозицій в історичних будівлях на головних вулицях у центрі міста до сучасних торгових центрів. За останні роки, коли Краків став процвітаючим, було побудовано багато нових роздрібних і торгових комплексів, щоб задовольнити місцевий попит.

Для роздрібних торговців, які бажають перебувати в старому центрі Кракова, є суміш торгових площ, доступних для оренди в історичних багатоквартирних будинках. У старому місті кілька вулиць, таких як вул. Гродзька, вул. Флоріанська та вул. Szewska отримує величезну кількість відвідувачів щодня, тому роздрібні торговці будуть платити найбільше, щоб бути в такому місці. На таких вулицях, як ці, орендна плата може зрости до 200 злотих за квадратний метр на місяць. Неподалік від старого міста є кілька важливих головних вулиць із купою торгових орендарів, зокрема вул. Длуга, вул. Кармелицька, вул. Старовісна та вул. Краківська. Орендна плата за торгові площі на такій вулиці зазвичай становить приблизно 80-100 злотих за м2 на місяць.

По всьому Кракові є кілька великих і сучасних торгових центрів. У центрі знаходиться Galeria Krakowska, що сполучається з центральним залізничним вокзалом, який складається з 3 рівнів. Також неподалік від центру знаходиться Galeria Kazimierz, де окрім торгових точок розміщений кінокомплекс. Інші великі торгові центри Кракова включають Plaza на Aleja Pokoju та Bonarka на південь від центру. Орендна плата за торгові площі в таких торгових центрах може бути високою, але орендарям гарантована велика кількість покупців.