Loading...

Оренда квартир в Казімєж Краків

Компанія Hamilton May спеціалізується на високоякісній нерухомості в центрі міста і рада запропонувати вибір актуальних списків оренди в єврейському районі Кракова Казімєж.


Короткий опис ринку оренди в Єврейському районі Казімєж

Ціни на оренду квартир в єврейському районі Кракова Казімєж залежатимуть від типу та стандарту будинку, а також місця розташування. Квартири на жвавих головних вулицях Казімєжа є менш привабливими через шум, ніж квартири на тихіших вулицях, і тому будуть дешевшими. Квартири в новозбудованих і відремонтованих будинках, як правило, мають найкращі ціни на оренду, особливо за наявності охоронюваної автостоянки.

У краківському єврейському районі Казімєж існує загальний дефіцит якісних квартир для оренди, і високоякісні пропозиції оренди швидко знаходять орендарів.

Як і в будь-якому міжнародному місті, тут є суміш як іноземних власників, так і місцевих орендодавців, які пропонують мебльовані та немебльовані квартири в оренду. Існує велика концентрація іноземних орендарів, у тому числі багато іноземних студентів, які проживають у Казімєжі.

Ціни на оренду змінюються протягом року, тому, будь ласка, перегляньте наш поточний список квартир для оренди в Старому місті, щоб отримати доступ до поточних ринкових цін.


Опис нерухомості в єврейському районі Казімєж

Нерухомість у краківському єврейському районі Казімєж характеризується старими багатоквартирними будинками або міськими будівлями (польською мовою «kamienica»), деякі з них у поганому стані, інші повністю відремонтовані. Новобудова так само розпорошена по всьому Казімєжу, хоча вона менш поширена та користується більшим попитом, коли є, через брак пропозиції. У Казімєжі є кілька дуже красивих куточків, особливо вулиць, що знаходяться найближче до берегів річки Вісла.

Через історичну природу єврейського району Кракова паркування є відносно обмеженим, і значна плата пов’язана з будь-яким майном із паркуванням, особливо якщо воно безпечне або в підземних гаражах, тому наявність гаража слід брати до уваги, якщо ви бажаєте оренда квартири з парковкою.