Loading...

Чотири кімнатні квартири подобово Краків

Чотирикімнатні квартири, як правило, менш популярні в Кракові, оскільки більшість квартир, зроблених для місцевого ринку, мають меншу конфігурацію. Незважаючи на це, Hamilton May відповів на попит на квартири з чотирма спальнями, в основному з боку орендарів-іноземців, і може знайти такі квартири в різних районах Кракова.


Короткий огляд ринку оренди чотирикімнатних квартир

Квартира з чотирма спальнями польською мовою називається п’ятикімнатною квартирою, без різниці, як в англійській мові, між вітальнею та спальнею. Деякі кімнати в польських квартирах часто мають подвійне призначення, наприклад, вітальню або кабінет вдень і спальню вночі.

Стандартний розмір чотирикімнатної квартири в Кракові становить приблизно 120-150 квадратних метрів, хоча останнім часом забудовники почали пропонувати нові квартири в діапазоні 80-120 квадратних метрів з таким плануванням. Деякі квартири в старому стилі також матимуть чотири спальні, але загальні компактні розміри та дуже маленькі розміри кімнати. Іноді більші чотирикімнатні квартири (часто в старих багатоквартирних будинках) мають понад 150 квадратних метрів і мають дуже великі розміри кімнат.

У зв’язку зі збільшенням попиту на чотирикімнатні квартири в Кракові, компанія Hamilton May завжди має хороший вибір таких квартир, доступних для оренди, незважаючи на їх відносний дефіцит. Чотирикімнатні квартири можна орендувати в будь-якій частині Кракова, від старого міста до передмістя, і в різних стандартах, від базових до розкішних.

Ціна на чотирикімнатні квартири визначається скоріше розташуванням і стандартом квартири, ніж площею. Середні ціни на чотирикімнатні квартири в пропозиції Hamilton May, які відповідають високому стандарту, зазвичай перевищують 5000 злотих на місяць + адміністративні збори та рахунки. Життєздатною альтернативою для деяких орендарів у Кракові є оренда будинку, а не чотирикімнатної квартири, хоча будинки, як правило, розташовані в передмістях, а деякі орендарі хочуть мати квартиру в центрі міста в межах пішої доступності від зручностей і пам’яток. У більшості сучасних новобудов орендарі чотирикімнатних квартир також зможуть орендувати разом із квартирою хоча б одне паркомісце під охороною.