Loading...

Чотири кімнатні квартири на продаж Краків

Чотирикімнатні квартири, як правило, дефіцитні в Кракові, оскільки більшість квартир, створених для місцевого ринку, мають меншу конфігурацію. Тим не менш, Hamilton May відреагував на попит на такі великі квартири, переважно з боку орендарів-іноземців, і може знайти чотирикімнатні квартири в різних районах Кракова.

Квартира з чотирма спальнями польською мовою називається п’ятикімнатною квартирою, без різниці, як в англійській мові, між вітальнею та спальнею. Деякі кімнати в польських квартирах часто мають подвійне призначення, наприклад, вітальню або кабінет вдень і спальню вночі.

Стандартний розмір чотирикімнатної квартири в Кракові становить приблизно 120-150 квадратних метрів, хоча останнім часом забудовники почали пропонувати нові квартири в діапазоні 80-120 квадратних метрів з таким плануванням. Деякі квартири в старому стилі також матимуть чотири спальні, але загальні компактні розміри та дуже маленькі розміри кімнати. Іноді більші квартири (часто в старих багатоквартирних будинках) мають площу понад 150 квадратних метрів із чотирма спальнями та дуже великими розмірами кімнат.

Через зростаючий попит на чотирикімнатні квартири в Кракові, Гамільтон Мей завжди шукав такі квартири для продажу, незважаючи на їх відносний дефіцит. Чотирикімнатні квартири можна придбати в усіх частинах Кракова, від старого міста до передмістя, і в різних стандартах, від базових до розкішних.

Ціна на чотирикімнатні квартири визначається скоріше розташуванням і стандартом квартири, ніж площею. Загалом чотирикімнатні квартири в будинках високого стандарту в центрі Кракова коштують понад 1 мільйон злотих, хоча в передмісті вони можуть бути дешевшими. Життєздатною альтернативою для деяких покупців у Кракові є придбання будинку, а не чотирикімнатної квартири, хоча будинки, як правило, розташовані в передмісті, а деякі покупці хочуть мати квартиру в центрі міста в межах пішої доступності від зручностей і пам’яток. У більшості сучасних новобудов покупці чотирикімнатних квартир також зможуть придбати разом із квартирою хоча б одне паркомісце під охороною.