Loading...

Продаж квартир-студій в Кракові

Переважна більшість мешканців Кракова живуть у квартирах, і більшість із них досить невеликі за міжнародними стандартами. З цієї причини в Кракові завжди є хороший вибір квартир-студій для продажу. Дивіться список квартир-студій на продаж Гамільтона Мея тут.


Короткий огляд ринку продажу однокімнатних квартир

Квартири-студії можна знайти в більшості житлових будинків по всьому Кракові. Деякі забудови насправді мають більшість менших однокімнатних квартир. Такі квартири подобаються різним покупцям, переважно самотнім або сімейним парам. Батьки з дітьми, які навчаються в університеті в Кракові, часто купують для них однокімнатну квартиру.

Квартири-студії, як правило, мають невеликий хол, окремий санвузол і одну велику кімнату. Кухня може бути у вигляді прибудови від великої кімнати або окремої кімнати.

Ціни продажу квартир-студій різняться залежно від стандарту та місця розташування, але, як правило, ціна на вищий рівень порівняно з більшими квартирами. З цієї причини такі квартири користуються перевагою інвесторів, які можуть підвищити прибуток.

Hamilton May завжди має великий вибір хороших стандартних квартир-студій на продаж у Кракові.