Loading...

Продаж однокімнатних квартир у Кракові

Однокімнатні квартири є найпопулярнішим типом квартир у Кракові, тому Hamilton May завжди має хороший вибір таких квартир для покупки в різних стандартах і місцях по всьому місту.


Короткий огляд ринку продажу однокімнатних квартир

Переважна більшість поляків живуть у досить компактних квартирах, часто з однією спальнею – польською однокімнатна квартира називається двокімнатною. Сімейні групи або групи друзів часто живуть у таких квартирах, причому одна кімната виконує дві функції – як вітальня вдень, а потім як спальня вночі. Експати, які живуть в однокімнатних квартирах, як правило, є самотньою людиною або парою.

Стандартний розмір однокімнатної квартири в Кракові становить приблизно 40-50 квадратних метрів, хоча останнім часом забудовники почали пропонувати менші квартири в діапазоні 30-40 квадратних метрів з таким плануванням. Іноді більші квартири (часто в старих багатоквартирних будинках) мають площу до 70 квадратних метрів з однією спальнею.

Завдяки великій кількості однокімнатних квартир, доступних у Кракові, Hamilton May завжди має широкий вибір квартир із такою конфігурацією для продажу. Однокімнатні квартири можна придбати в усіх частинах Кракова, від старого міста до передмістя, і в різних стандартах, від базових до розкішних. У найпопулярніших забудовах завжди буде хороший вибір однокімнатних квартир на продаж

Ціна на однокімнатні квартири визначається скоріше місцем розташування та стандартом квартири, ніж площею. Середні ціни на однокімнатні квартири в пропозиції Hamilton May, які відповідають високому стандарту, зазвичай становлять близько 500 000 до 1 000 000 злотих. Однокімнатні квартири користуються популярністю серед інвесторів, які можуть легко здавати свої квартири в оренду як місцевим, так і іноземним орендарям.