Loading...

Оренда квартир Podgorze Краків

Центральна частина району Підґуже є однією з основних зон для Hamilton May з точки зору наших списків оренди завдяки розташуванню в центрі міста та хорошому сполученню. Як і в будь-якому регіоні міста, нашим пріоритетом є оренда квартир високого рівня.


Ринок оренди в Podgórze

Ціни на оренду нижчі, ніж у самому центрі міста, і в цілому близько середнього по Кракові. Ціни на оренду падають у більш віддалених районах району. Як завжди, ціни на оренду залежатимуть від місця розташування та якості квартири, і в Підґужі ще є багато доступних кишень, де орендна плата коштує недорого.

Район популярний серед різноманітних орендарів, включаючи студентів університетів у цьому районі, працюючих професіоналів та експатів. Також очевидно, що в Подґуже зростає кількість творчих жителів, багато з яких переїхали з-за річки в Казімєж у пошуках нижчої орендної плати.


Опис нерухомості в Podgórze

Центральний район Подгоже характеризується багатоквартирними будинками в старовинному стилі або міськими будівлями, які розташовані вздовж головних вулиць Підгоже Кальварійської та Лімановського. Тут також розташовані архітектурні споруди, такі як церква Святого Йосипа.

У зовнішніх районах Подгоже є суміш типів житла, від комуністичних багатоповерхівок до сучасних житлових забудов. У старих частинах міста Підґуже квартири, розташовані в багатоквартирних будинках, які перебувають у поганому стані, все ще користуються відносно низьким попитом, і ціни на оренду це відображають. Однак квартири кращої якості, особливо в новобудовах, зараз мають вищі за середні ціни на оренду та стають все більш популярними.