Loading...

Оренда квартир Dębniki Краків

Гамільтон Мей пропонує вибір високоякісної нерухомості для продажу в районі Дембники. Ми рекомендуємо переглянути наші списки нерухомості, щоб отримати повну та актуальну інформацію про доступні квартири для продажу в Дембниках.


Ринок оренди в Дембниках

Ціни на оренду нижчі, ніж у самому центрі міста, і загалом приблизно або трохи нижче середніх у Кракові. Ціни на оренду падають у більш віддалених районах району.

Район популярний серед різноманітних орендарів, включаючи студентів університетів у цьому районі, працюючих професіоналів та експатів.


Нерухомість у Дембниках

Найближче до міста, біля річки Вісла, знаходиться найісторичніша частина району Старі Дембники, де розташована ринкова площа Ринек Дембніцький. Ця частина Дембників характеризується багатьма історичними багатоквартирними будинками 19 століття, а також односімейними будинками. Міст через річку Вісла в цій місцевості називається Most Dębnicki.

У Дембніках можна знайти кілька добре відомих маєтків, від багатоповерхівок, побудованих у 1970-х і 1980-х роках в Osiedle Podwawelskie та Osiedle Ruczaj, до новіших маєтків, суміш низьких і високих будівель, які були побудовані в основному за останні десять років. . Маєтки в цьому районі є відносно дешевими порівняно з середнім показником у Кракові та виявилися популярними для оренди.

У подальших частинах району є суміш старих будинків і нових односімейних будинків, а також нових житлових масивів. Район містить багато відкритих просторів, найпопулярнішим з яких є природний парк Закжувек. Новий комплекс університетських будівель, який називається Третім кампусом Ягеллонського університету, нещодавно був розроблений у районі в районі Ручай, що зробило район популярним місцем для проживання студентів університету.

Дякуємо, що відвідали наш сайт. Ваша конфіденційність є для нас надзвичайно важливою, а безпека даних є нашим пріоритетом. Ми використовуємо файли cookie, щоб налаштувати вміст відповідно до індивідуальних уподобань і надавати послуги вищої якості. Будь ласка, погодьтеся на використання файлів cookie та ознайомтеся з нашою політикою конфіденційності.