Loading...

Оренда квартир Zwierzyniec Краків

На жаль, наразі ми не маємо жодної нерухомості.

Використовуйте пошукову систему, щоб знайти ідеальну нерухомість.

Оренда квартир Краків Звежінец

Компанія Hamilton May рада запропонувати вибір високоякісної нерухомості для оренди в районі Звежинець. Перегляньте наш список нерухомості, щоб отримати актуальну інформацію про оренду в Звежинець.


Ринок оренди в Zwierzyniec

Звежинець є бажаною частиною Кракова для життя, особливо найближчі до центру райони. Район привабливий для різноманітних орендарів завдяки високій якості нерухомості, близькості до центру міста та автомагістралі А4 та красивим околицям. Ціни на оренду квартир у сучасних житлових будинках високого стандарту поблизу центру Кракова можуть бути одними з найвищих у Кракові. Далі від міста ціни падають у північно-західній частині Звежинця, де розташовано багато нових малоповерхових житлових комплексів.


Опис нерухомості в Zwierzyniec

Район Звежинець характеризується поєднанням різних типів нерухомості. Район Сальватор – це історична частина центрального Кракова з багатьма гарними вуличками та сумішшю старих багатоквартирних будинків і нових житлових багатоквартирних будинків. Поруч знаходиться район Воля Юстовська, який вважається найкращою адресою Кракова. Серед будинків старого стилю та сучасних вілл можна знайти вибір інтимних сучасних багатоквартирних будинків. Ці будинки та невеликі комплекси, як правило, малоповерхові, максимум 3-4 поверхи, і мають гарне зелене оточення з низькою щільністю забудови. Загалом паркування не є проблемою у Звежинці. Багато житлових комплексів матимуть підземний паркінг, а також відкриті місця, що охороняються, а також можна паркуватися на вулиці.