Loading...

Продаж магазинів і торгових приміщень Краків

Продаж магазинів і торгових приміщень у Кракові

Hamilton May представляє пропозиції продажу магазинів і торгових площ у Кракові, переважно в центрі міста та околицях. Ми раді запропонувати добірку актуальних списків магазинів і торгових площ для продажу в Кракові.

Зведення по ринку продажу магазинів і торгових площ Кракова

У Кракові можна придбати різні типи магазинів і торговельних приміщень, від пропозицій в історичних будівлях на головних вулицях у центрі міста до сучасних торгових центрів. За останні роки, коли Краків став процвітаючим, було побудовано багато нових роздрібних і торгових комплексів, щоб задовольнити місцевий попит. Такі великі нові торгові центри, як правило, належать великим фондам нерухомості та інвесторам, тому покупка окремих приміщень у цих центрах неможлива.

Для інвесторів і власників бізнесу, які бажають опинитися в старому центрі Кракова, є суміш торгових площ, які можна придбати в історичних багатоквартирних будинках. У старому місті кілька вулиць, таких як вул. Гродзька, вул. Флоріанська та вул. Szewska отримує величезну кількість відвідувачів щодня, тому роздрібні торговці будуть платити найбільше, щоб бути в такому місці. Як наслідок, продажні ціни на торгові площі на цих вулицях високі, часто вище 20 000 злотих за квадратний метр. Через високу віддачу від володіння цими приміщеннями пропозиція обмежена. Неподалік від старого міста є кілька важливих головних вулиць із купою торгових орендарів, зокрема вул. Длуга, вул. Кармелицька, вул. Старовісна та вул. Краківська. Ціни продажу торгових площ на таких вулицях зазвичай коливаються в діапазоні 10000-15000 злотих за м2.

За межами центру, як правило, на головних магістралях, можна придбати торгові площі за нижчими цінами в діапазоні 6000-8000 злотих за м2. Такі приміщення складатимуться з різних типів будівель і відповідатимуть різним типам роздрібної торгівлі.

Дякуємо, що відвідали наш сайт. Ваша конфіденційність є для нас надзвичайно важливою, а безпека даних є нашим пріоритетом. Ми використовуємо файли cookie, щоб налаштувати вміст відповідно до індивідуальних уподобань і надавати послуги вищої якості. Будь ласка, погодьтеся на використання файлів cookie та ознайомтеся з нашою політикою конфіденційності.