Loading...

Офіси та комерційні приміщення на продаж Краків

Продаж офісів у Кракові

Hamilton May допомагає клієнтам купувати офісні приміщення високого стандарту в Кракові, переважно в центрі міста та околицях. Ми раді запропонувати добірку актуальних списків продажу офісів, зручно представлених тут в одному списку нерухомості.


Короткий огляд ринку продажу офісів у Кракові

У Кракові є суміш різних типів офісів від невеликих приміщень в історичних будівлях до сучасних офісних будівель. За останні роки, коли Краків став центром аутсорсингу та спільних сервісних центрів великих міжнародних компаній, для задоволення цього попиту було побудовано багато сучасних офісних комплексів. Ці великі офісні комплекси, як правило, належать великим фондам власності та інвесторам.

Для тих компаній, які бажають бути в старому центрі Кракова, є суміш менших площ, які можна купити в історичних багатоквартирних будинках. Більшість із цих приміщень нижчого стандарту (зазвичай класу B), ніж сучасні будівлі, але пропонують чудове центральне розташування та такі старовинні елементи, як високі стелі. Комерційні приміщення в центрі міста також є привабливими для інвесторів, які потім здають приміщення в оренду з хорошою окупністю.

Ціни продажу офісних приміщень у Кракові дуже залежать від розміру, розташування та стандарту. Як правило, ціни починаються приблизно від 6000 злотих за м2 для приміщень у передмісті, часто в новозбудованих будинках. У центрі закупівельні ціни на офісні приміщення можуть піднятися вище 10 000 злотих за м2.

Дякуємо, що відвідали наш сайт. Ваша конфіденційність є для нас надзвичайно важливою, а безпека даних є нашим пріоритетом. Ми використовуємо файли cookie, щоб налаштувати вміст відповідно до індивідуальних уподобань і надавати послуги вищої якості. Будь ласка, погодьтеся на використання файлів cookie та ознайомтеся з нашою політикою конфіденційності.