Loading...

Оренда офісів та комерційних приміщень Краків

Оренда офісів та комерційних приміщень у Кракові

Hamilton May спеціалізується на оренді офісних приміщень високого стандарту в Кракові, переважно в центрі міста та прилеглих районах. Ми раді запропонувати добірку актуальних списків оренди офісів, зручно представлених тут в одному списку нерухомості


Короткий огляд ринку оренди офісів у Кракові

У Кракові є поєднання різних типів офісів для оренди від невеликих приміщень в історичних будівлях до сучасних офісних будівель. За останні роки, коли Краків став центром аутсорсингу та спільних сервісних центрів великих міжнародних компаній, для задоволення цього попиту було побудовано багато сучасних офісних комплексів.

Для тих компаній, які бажають перебувати в старому центрі Кракова, є суміш невеликих приміщень для оренди в історичних багатоквартирних будинках. Більшість із цих приміщень мають нижчий стандарт, ніж сучасні будівлі, але пропонують чудове центральне розташування та такі старовинні елементи, як високі стелі та оригінальні дошки підлоги.

Ціни на оренду офісних приміщень у Кракові дуже сильно залежать від розміру, розташування та стандарту. Як правило, ціни починаються приблизно від 30 злотих за квадратний метр на місяць плюс адміністративні та комунальні послуги. Сучасні офісні приміщення класу А, як правило, здаються приблизно за 50-60 злотих за м2 на місяць.

У центрі є кілька великих сучасних офісних будівель, у тому числі Lubicz Office Centre, недалеко від торгового центру Galeria Krakowska та центрального залізничного вокзалу. Трохи західніше центру міста знаходиться група офісних будівель на вул. Armii Krajowej з іменами Ньютон, Едісон і Галілей. Ще одна велика нова офісна забудова розташована на Бонарці, на південь від центру, поруч із великим новим торговим центром. Також на південь знаходиться площа Бума на вул. Вадовицька. Сучасна офісна будівля розташована поруч із торговим центром Galeria Kazimierz, основним орендарем якого є американська фінансова компанія State Street. На півночі є кілька відомих новобудов, зокрема бізнес-парк Quattro та офісний центр Vinci.

Приблизно в 10 км на захід від центру міста, неподалік від села Забежув, знаходиться Краківський бізнес-парк, серія сучасних нових офісних будівель, у яких розташовані кілька компаній, які мають велику присутність у Кракові, зокрема Shell і HSBC Bank.

У місті також є багато доступних офісних приміщень класу B у різних місцях, де переважно розташовані місцеві компанії.