Loading...

Оренда квартир Краків, Центр міста

Śródmieście є основним напрямком для Hamilton May, і наші офіси дійсно розташовані в самому центрі міста та в декількох хвилинах ходьби від багатьох квартир, які ми пропонуємо в оренду. Тут ми надаємо деяку загальну інформацію про місто та ринок нерухомості, а також рекомендуємо переглянути наші поточні списки нерухомості, щоб отримати найновішу інформацію.


Ринок оренди в центрі міста

Śródmieście є, мабуть, найбажанішим районом у Кракові з точки зору попиту на оренду, і багато пропонованих об’єктів власності належать інвесторам як з Польщі, так і з-за кордону, які купили квартири в оренду. Як і слід було очікувати, ціни на оренду все ще вищі, ніж середні для Кракова, але все ще представляють хорошу цінність у порівнянні з іншими європейськими містами.

Як і в будь-якому міжнародному місті, тут є суміш як іноземних власників, так і місцевих орендодавців, які пропонують мебльовані та немебльовані квартири в оренду. Можливо, за винятком регіону Wola Justowa, центр міста є районом з найвищою щільністю іноземних орендарів, причому багато орендуючих орендують люди, які відвідують Краків у відрядженнях.

Протягом літніх місяців попит на нерухомість у Середмістя зростає, оскільки компанії, які займаються короткостроковою орендою квартир, збільшують кількість нерухомості для розміщення туристів протягом сезону. Ще один пік попиту припадає на кінець літнього періоду, коли до Кракова повертається багато людей, зокрема студентів, і населення міста зростає.

Опис нерухомості в центрі міста

Нерухомість у центрі Кракова характеризується старими багатоквартирними будинками або міськими будинками (польською мовою «kamienica»), деякі з них у поганому стані, інші повністю відремонтовані. Новобудова так само розпорошена в межах старого міста, хоча вона менш поширена та користується більшим попитом, коли є, через брак пропозиції.

У стінах старого міста, де рух автомобілів обмежений, майно використовується переважно для комерційних цілей, таких як готелі, магазини, ресторани та офіси. Хоча є також багато житлових квартир, розташованих прямо в центрі міста, більшість людей, які хочуть бути в центрі міста, вважають за краще жити за стінами старого міста, що більше підходить для житлових цілей.

По мірі того, як ви просуваєтесь далі від головної ринкової площі, житлова нерухомість стає все більш поширеною, і справді ділянка центру міста між Плантами та Алеєю (другою кільцевою дорогою) містить кілька зелених і дуже бажаних житлових вулиць.

Через історичний характер центру міста Кракова паркування відносно обмежене, і значна плата пов’язана з будь-яким майном із паркуванням, особливо якщо воно безпечне або в підземних гаражах, тому наявність гаража слід брати до уваги, якщо ви бажаєте оренда квартири з парковкою.