Loading...

Оренда двокімнатних квартир у Кракові

Апартаменти з двома спальнями стають все більш популярним типом квартир у Кракові, тому Hamilton May завжди має хороший вибір таких квартир для оренди по всьому Кракові. Перегляньте наш актуальний список 2-кімнатних квартир для оренди в Кракові.


Короткий огляд ринку оренди двокімнатних квартир

Квартира з двома спальнями польською мовою називається трикімнатною. Кімнати часто виконують дві функції – як житлове приміщення вдень і як спальня лише вночі.

Стандартний розмір двокімнатної квартири в Кракові становить приблизно 60-80 квадратних метрів, хоча останнім часом забудовники почали пропонувати нові квартири в діапазоні 50-60 квадратних метрів з таким плануванням. У деяких квартирах старого стилю також є дві спальні, але загальні компактні розміри та дуже маленькі розміри кімнати. Іноді більші квартири (часто в старих багатоквартирних будинках) мають площу від 80 до 100 квадратних метрів із двома спальнями.

У зв’язку зі збільшенням кількості двокімнатних квартир, доступних у Кракові, Hamilton May завжди має широкий вибір таких квартир для оренди. Двокімнатні квартири можна орендувати в усіх частинах Кракова, від старого міста до передмістя, і в різних стандартах, від базових до розкішних. У найпопулярніших забудовах завжди буде хороший вибір двокімнатних квартир для оренди.

Ціна на двокімнатну квартиру визначається не розміром, а місцем розташування та стандартом квартири. Середні ціни на двокімнатні квартири високого стандарту в пропозиції Hamilton May зазвичай становлять близько 3000 злотих на місяць + адміністративні збори та рахунки. Двокімнатні квартири популярні серед орендарів-іноземців у Кракові, які звикли жити у великих квартирах з більшою площею та кількістю кімнат. У більшості сучасних житлових будинків Кракова орендарі двокімнатних квартир також зможуть орендувати принаймні одне паркомісце під охороною разом із квартирою.