Loading...

Продам двокімнатні квартири в Кракові

Двокімнатні квартири стають все більш популярним типом квартир у Кракові, тому Hamilton May завжди має хороший вибір таких квартир для покупки в центральному передмісті Кракова.


Зведення по ринку продажу двокімнатних квартир

Квартира з двома спальнями польською мовою називається трикімнатною, оскільки часто кімната виконує дві функції – як житлове приміщення вдень і як спальня лише вночі.

Стандартний розмір двокімнатної квартири в Кракові становить приблизно 60-80 квадратних метрів, хоча останнім часом забудовники почали пропонувати нові квартири в діапазоні 50-60 квадратних метрів з таким плануванням. У деяких квартирах старого стилю також є дві спальні, але загальні компактні розміри та дуже маленькі розміри кімнати. Іноді більші квартири (часто в старих багатоквартирних будинках) мають площу від 80 до 100 квадратних метрів із двома спальнями.

Через збільшення кількості двокімнатних квартир, доступних у Кракові, Hamilton May завжди має повний вибір таких квартир, доступних для продажу. Двокімнатні квартири можна придбати в усіх частинах Кракова, від старого міста до передмістя, і в різних стандартах, від базових до розкішних. У найпопулярніших забудовах завжди буде хороший вибір двокімнатних квартир на продаж.

Ціна на двокімнатну квартиру визначається не розміром, а місцем розташування та стандартом квартири. Середні ціни на хороші стандартні двокімнатні квартири в пропозиції Hamilton May зазвичай становлять близько 600 000 до 800 000 злотих. Як правило, чим більша площа двокімнатної квартири, тим нижчою буде ціна квадратного метра. Це пов'язано з тим, що покупці часто шукають дану конфігурацію в найменшому габаритному розмірі, який буде більш доступним. У більшості сучасних новобудов покупці двокімнатних квартир також зможуть придбати разом із квартирою хоча б одне паркомісце під охороною.