Loading...

Трикімнатні квартири на продаж в Кракові

Трикімнатні квартири, як правило, менш популярні в Кракові, оскільки більшість квартир, зроблених для місцевого ринку, мають меншу конфігурацію. Незважаючи на це, Гамільтон Мей відреагував на попит на трикімнатні квартири для купівлі, здебільшого з боку багатих місцевих жителів та іноземних покупців, і може знайти такі квартири в різних районах Кракова.

Зведення по ринку продажу трикімнатних квартир

Квартира з трьома спальнями польською мовою називається чотирикімнатною, оскільки часто кімната виконує дві функції – як житлове приміщення вдень і як спальня лише вночі.

Стандартний розмір трикімнатної квартири в Кракові становить приблизно 80-120 квадратних метрів, хоча останнім часом забудовники почали пропонувати нові квартири в діапазоні 60-80 квадратних метрів з таким плануванням. Деякі старі багатоквартирні квартири також матимуть три спальні, але загальні компактні розміри та дуже маленькі розміри кімнати. Іноді більші квартири (часто в старих багатоквартирних будинках) мають площу понад 120 квадратних метрів із трьома спальнями та дуже великими розмірами кімнат.

У зв’язку зі збільшенням попиту на трикімнатні квартири в Кракові, компанія Hamilton May завжди має хороший вибір таких квартир, доступних для покупки, незважаючи на їх відносний дефіцит. Трикімнатні квартири можна купити в усіх частинах Кракова, від старого міста до передмістя, і в різних стандартах, від базових до розкішних.

Ціна на трикімнатні квартири визначається скоріше місцем розташування та стандартом квартири, ніж площею. Середні ціни на хороші стандартні трикімнатні квартири в пропозиції Hamilton May зазвичай перевищують 800 000 злотих. Життєздатною альтернативою для деяких покупців у Кракові є придбання будинку з трьома спальнями, а не квартири, хоча будинки, як правило, розташовані в передмістях, а деякі покупці бажають мати квартиру в центрі міста в декількох хвилинах ходьби від зручностей і пам’яток. У більшості сучасних новобудов покупці трикімнатних квартир також зможуть придбати разом із квартирою хоча б одне паркомісце під охороною.