Loading...

Оренда однокімнатних квартир в Кракові

Однокімнатні квартири є найпопулярнішим типом квартир у Кракові, тому Hamilton May завжди має хороший вибір таких квартир для оренди по всьому Кракові. Ознайомтеся з переліком поточних однокімнатних квартир на продаж у Кракові Hamilton May.


Короткий огляд ринку оренди однокімнатних квартир

Переважна більшість поляків живуть у досить компактних квартирах, часто з однією спальнею – польською однокімнатна квартира називається двокімнатною. Сімейні групи або групи друзів часто живуть у таких квартирах, причому одна кімната виконує дві функції – як вітальня вдень, а потім як спальня вночі. Експати, які живуть в однокімнатних квартирах, як правило, є самотньою людиною або парою.

Стандартний розмір однокімнатної квартири в Кракові становить приблизно 40-50 квадратних метрів, хоча останнім часом забудовники почали пропонувати менші квартири в діапазоні 30-40 квадратних метрів з таким плануванням. Іноді більші квартири (часто в старих багатоквартирних будинках) мають площу до 70 квадратних метрів з однією спальнею.

Завдяки великій кількості однокімнатних квартир, доступних у Кракові, Hamilton May завжди має повний вибір таких квартир для оренди. Однокімнатні квартири можна орендувати в усіх частинах Кракова, від старого міста до передмістя, і в різних стандартах, від базових до розкішних. У найпопулярніших забудовах завжди буде хороший вибір однокімнатних квартир для оренди.

Ціна на однокімнатні квартири визначається скоріше місцем розташування та стандартом квартири, ніж площею. Середні ціни на однокімнатні квартири високого стандарту в пропозиції Hamilton May зазвичай становлять близько 3000 злотих на місяць + адміністративні збори та рахунки.