Loading...

Квартири подобово Kleparz Краків

На жаль, наразі ми не маємо жодної нерухомості.

Використовуйте пошукову систему, щоб знайти ідеальну нерухомість.

Компанія Hamilton May спеціалізується на високоякісній нерухомості в центрі міста і рада запропонувати ряд актуальних списків оренди в центральному районі Кракова Клепарж.


Короткий опис ринку оренди житла в Kleparz

Завдяки центральному розташуванню в декількох хвилинах ходьби від старого міста Клепаж є популярним місцем для оренди квартир у Кракові, тому ціни на якісні квартири знаходяться на вищому кінці шкали. Ціни на оренду в Kleparz будуть залежати від якості будівлі та стандарту квартири.

Район Клепарц популярний серед широкого кола орендарів, від студентів до працюючих спеціалістів, сімей та експатів. Як і в будь-якому міжнародному місті, тут є суміш як іноземних власників, так і місцевих орендодавців, які пропонують як мебльовані, так і немебльовані квартири в оренду.

Ціни на оренду змінюються протягом року, тому, будь ласка, перегляньте наш поточний список квартир для оренди в районі Kleparz, щоб отримати доступ до поточної ціни за м2, яку ви можете очікувати заплатити.


Нерухомість в Клепаржі

Нерухомість у Клепаржі в основному складається з історичних багатоквартирних будинків або міських будинків (польською мовою «kamienica»), деякі з них у поганому стані, інші повністю відремонтовані. Новобудова так само розпорошена в районі Kleparz, хоча вона менш поширена та більш затребувана, коли доступна, через відсутність пропозиції.

Оскільки Kleparz знаходиться недалеко від міста, кількість вуличних паркувальних місць для орендарів обмежена, тому підземні паркувальні місця, які постачаються з квартирами, дуже цінуються.

В межах 10 хвилин ходьби від площі Старого міста в Клепарзі є багато гарних житлових вулиць, обсаджених деревами. Квартири, розташовані на алеї (друга кільцева дорога), менш бажані, оскільки це жвава дорога з шумом транспорту та високим рівнем забруднення.