Loading...

Квартири для продажу Краків Zablocie

Компанія Hamilton May, що спеціалізується на високоякісній нерухомості, рада запропонувати добірку актуальних оголошень у Заблоцькій. Прочитайте тут для отримання додаткової інформації та ознайомтеся з нашими поточними оголошеннями, щоб побачити ціни та доступні типи квартир у Заблоці.

Заблоце має репутацію району Кракова, який найшвидше розвивається. Піонерами вважають Passage Podgorski, Riverside і Garden Residence. У той час як подібні проекти продавалися б від 9000 до 11 000 злотих у центрі міста, тут покупці будуть прагнути заплатити 7 000 злотих за квадратний метр або від 7 500 до 8 000 злотих на верхніх поверхах. Найконкурентніші ціни на оренду починаються від 45 злотих/м2 в Garden Residence. Середня ціна однокімнатної квартири 2300 злотих/міс.

Це призвело до хвилі молодих професіоналів, які вирішили переїхати до Заблоцька. Ринок послуг, що швидко розвивається, близькість торгового центру Galeria Kazimierz і відносна коротка відстань до центру міста ще більше підсилили його привабливість, зробивши цей район улюбленим місцем для заможного середнього класу Польщі, що розвивається.