Loading...

Трикімнатні квартири в оренду в Кракові

Трикімнатні квартири, як правило, менш популярні в Кракові, оскільки більшість квартир, зроблених для місцевого ринку, мають меншу конфігурацію. Незважаючи на це, Гамільтон Мей відреагував на попит на трикімнатні квартири, в основному з боку орендарів-іноземців, і може знайти такі квартири в різних районах Кракова.


Короткий огляд ринку оренди трикімнатних квартир

Квартира з трьома спальнями польською мовою називається чотирикімнатною, оскільки часто кімната виконує дві функції – як житлове приміщення вдень і як спальня лише вночі.

Стандартний розмір трикімнатної квартири в Кракові становить приблизно 80-120 квадратних метрів, хоча останнім часом забудовники почали пропонувати нові квартири в діапазоні 60-80 квадратних метрів з таким плануванням. У деяких квартирах старого стилю також є три спальні, але загальний компактний розмір і дуже маленькі розміри кімнати. Іноді більші квартири (часто в старих багатоквартирних будинках) мають площу понад 120 квадратних метрів із трьома спальнями та дуже великими розмірами кімнат.

З огляду на зростаючий попит на трикімнатні квартири в Кракові, компанія Hamilton May завжди має хороший вибір таких квартир, доступних для оренди, незважаючи на їх відносний дефіцит. Трикімнатні квартири можна орендувати в усіх частинах Кракова, від старого міста до передмістя, і в різних стандартах, від базових до розкішних.

Ціна на трикімнатні квартири визначається скоріше розташуванням і стандартом квартири, ніж площею. Середня вартість оренди трикімнатних квартир високого стандарту в пропозиції Hamilton May зазвичай становить близько 4000 злотих на місяць + адміністративні збори та рахунки. Життєздатною альтернативою для деяких орендарів у Кракові є оренда будинку з трьома спальнями, а не квартири, хоча будинки, як правило, розташовані в передмістях, а деякі орендарі хочуть мати квартиру в центрі міста в декількох хвилинах ходьби від зручностей і пам’яток. У більшості сучасних новобудов орендарі трикімнатних квартир також зможуть орендувати разом із квартирою хоча б одне паркомісце під охороною.