Loading...

Здам квартири з садом

З початком пандемії ми бачимо зростання попиту на садові квартири, які є хорошою альтернативою традиційним будинкам. Ми створили цю категорію спеціально для людей, які планують орендувати квартиру з зеленою зоною. Перегляньте наші огляди садових квартир і орендуйте нерухомість, яка найкраще відповідає вашим потребам.

Квартира з садом - переваги і недоліки

Наявність власного зеленого насадження дає багато переваг, наприклад:
  • Місце як для відпочинку, так і для активного відпочинку.
  • Безпечне місце для ігор з дітьми.
  • Додаткова зона для енергійних вихованців.

  • До недоліків такого типу нерухомості можна віднести, насамперед, меншу конфіденційність, ніж для квартир на верхніх поверхах. Однак майте на увазі, що вікна та двері першого поверху зазвичай краще захищені, ніж стандартні. Крім того, відчуття інтимності можуть посилити рослини, висаджені в саду. Це може бути потенційним недоліком садової квартири - кущі, трава або квіти вимагають регулярного догляду.

    Як досвідчене агентство нерухомості, ми можемо визначити ідеальну нерухомість для оренди, яка відповідає вашим очікуванням. Просто подивіться на нашу поточну пропозицію садових квартир і надішліть нам список вибраних вами об’єктів. Наші агенти проведуть вас через весь процес оренди.

    Дякуємо, що відвідали наш сайт. Ваша конфіденційність є для нас надзвичайно важливою, а безпека даних є нашим пріоритетом. Ми використовуємо файли cookie, щоб налаштувати вміст відповідно до індивідуальних уподобань і надавати послуги вищої якості. Будь ласка, погодьтеся на використання файлів cookie та ознайомтеся з нашою політикою конфіденційності.