Loading...

Власності з віртуальним туром на 360°

На жаль, наразі ми не маємо жодної нерухомості.

Використовуйте пошукову систему, щоб знайти ідеальну нерухомість.

Представляємо список будинків і квартир на продаж у Кракові, який можна переглянути дистанційно за допомогою технології віртуального туру. Введіть об’єкт нерухомості, який вас цікавить, а потім клацніть на графіку з піктограмою 360°, щоб дистанційно перейти до його внутрішньої частини.

Віртуальний тур по нерухомості – це технологія, доступна кожному

Віртуальний тур 360° – це сучасний підхід до представлення якостей нерухомості. Його великою перевагою є те, що він не вимагає установки додаткових додатків або використання спеціалізованого обладнання. Все, що вам знадобиться для віртуальної прогулянки по об’єкту – це комп’ютер або звичайний смартфон.

Віртуальна прогулянка на 360° – послуга доступна в Hamilton May

У Гамільтоні Мей ми виправдовуємо очікування наших клієнтів і створюємо віртуальні тури вибраними об’єктами. Для наших ексклюзивних списків, які відповідають певним критеріям, надаються додаткові віртуальні тури на 360°. Це не тільки дозволяє потенційним покупцям і орендарям приймати рішення щодо вашої нерухомості дистанційно, але й займає вищий рейтинг на порталах нерухомості. Зв’яжіться з нашим агентом, щоб створити віртуальний тур по вашій власності. Якщо для цього є причина, наш фотограф зробить професійну зйомку на 360°, яка підвищить конкурентоспроможність вашого оголошення. Виробництво входить у вартість брокерської послуги.

Як агентство, що спеціалізується на іноземних клієнтах, ми готові проводити дистанційні операції. Завдяки використанню технології віртуального проходження ми систематично беремо участь в угодах дистанційних операцій.

Дякуємо, що відвідали наш сайт. Ваша конфіденційність є для нас надзвичайно важливою, а безпека даних є нашим пріоритетом. Ми використовуємо файли cookie, щоб налаштувати вміст відповідно до індивідуальних уподобань і надавати послуги вищої якості. Будь ласка, погодьтеся на використання файлів cookie та ознайомтеся з нашою політикою конфіденційності.